Heger Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Polná - Brno B 2:3 (1:3) 27.09. 15:30 -
Dětmarovice - Havířov 2:1 (0:0) 05.09. 16:00 -
Havl. Brod - Vel. Bíteš 2:2 (1:0) 15.08. 10:30 -
Brno B - Žďár 4:0 (2:0) 27.10. 10:15 -
Šumperk - Brumov 5:1 (4:1) 05.10. 15:00 -
Vsetín - Slavičín 0:2 (0:1) 31.08. 14:00 -
Ždírec - Jihlava B 1:2 (0:0) 18.08. 16:30 -
Zábřeh - Jeseník 6:1 (2:0) 26.05. 17:00 -
Černovír - Kralice 2:0 (0:0) 08.05. 16:30 -
Bohdíkov - Troubelice 2:1 (2:0) 27.04. 16:00 -
Kralice - Jeseník 2:1p. (0:0) 13.04. 15:30 -
Maletín - Náměšť 5:1 (2:0) 03.11. 14:00 -
Mohelnice - Želatovice 1:3 (0:2) 13.10. 15:00 -
Hlubočky - Bohuňovice 0:3 (0:0) 29.09. 15:30 -
Jeseník - Opatovice 2:1 (1:0) 15.09. 15:30 -
Šternberk - Zábřeh 2:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Postřelmov - Nový Malín 4:1 (3:0) 18.08. 14:00 -
Jeseník - Lutín 0:4 (0:3) 11.08. 17:00 -
Lutín - Velké Losiny 2:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Bludov - Lesnice 2:0 (0:0) 26.05. 17:00 -
Dolany - 1. HFK B 1:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
Chomoutov - Třeština 2:1 (1:1) 12.05. 16:30 -
Želatovice - Hněvotín 2:1 (0:0) 28.04. 16:00 -
Jesenec - Velká Bystřice 1:2p. (0:0) 21.04. 16:00 -
Lutín - Rapotín 3:1 (2:0) 15.04. 15:30 -
Dubicko - Všechovice 2:0 (1:0) 04.11. 14:00 -
Černovír - Dolany 3:2 (1:0) 22.10. 10:00 -
Zábřeh - Želatovice 4:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Rapotín - Kralice 2:1 (1:1) 24.09. 15:30 -
Maletín - Mor. Beroun 9:3 (5:2) 09.09. 16:00 -
Velké Losiny - Hněvotín 4:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Přerov B - Všechovice 0:2 (0:2) 26.08. 16:30 -
1. HFK B - Želatovice 2:0 (2:0) 13.08. 10:00 -
Miroslav - Šaratice 3:0 kont. (0:0) 10.06. 16:30 -
Lednice - Ratíškovice 3:1 (1:0) 28.05. 16:30 -
Bučovice - Rousínov 1:3 (1:1) 17.05. 17:30 -
Start - Černá Hora 4:0 (1:0) 13.05. 16:30 -
M. Krumlov - Sparta Brno 3:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Boskovice B - Šošůvka 3:3 (2:1) 15.04. 18:30 -
Boskovice B - Kořenec 4:0 (0:0) 09.04. 18:00 -
Sparta Brno - Bosonohy 4:2 (2:2) 25.03. 15:00 -
Bosonohy - Mutěnice 1:2 (0:1) 30.10. 14:30 -
Rajhradice - Medlánky 2:0 (1:0) 23.10. 14:30 -
Svratka - FK Znojmo 3:1 (2:0) 08.10. 15:00 -
Bystrc - Bohunice 1:0 (0:0) 02.10. 15:00 -
Ivančice - M. Krumlov 1:2 (0:0) 17.09. 15:30 -
Bučovice - MS Brno 4:1 (2:0) 28.08. 16:30 -
Bohunice - Rousínov 2:1 (1:0) 24.08. 17:30 -
Boskovice B - Lipůvka 2:3 (1:2) 14.08. 17:00 -
Kunštát - Dobšice 1:1 (0:0) 12.06. 16:30