Zavřel Aleš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pardubičky - H. Ředice 1:1 (0:0) 12.06. 17:00 -
Svitavy - Moravská Třebová 2:0 (0:0) 05.06. 17:00 -
Žichlínek - Bystré 4:2 (4:0) 15.05. 16:30 -
Holice - Svitavy 0:3 (0:2) 08.05. 16:30 -
L. Bohdaneč - Rosice 5:0 (3:0) 01.05. 16:00 -
Choceň - Moravská Třebová 2:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Žamberk - Polička 0:1 (0:1) 17.04. 16:00 -
Tatenice - Zámrsk 5:1 (2:0) 10.04. 15:30 -
Č. Heřmanice - Semanín 4:3 (3:0) 27.03. 15:00 -
Svitavy - Č. Třebová 4:2 (3:1) 20.03. 15:00 -
Litomyšl - H. Ředice 3:0 (2:0) 24.10. 10:15 -
Svratouch - Stolany 1:7 (1:1) 17.10. 14:30 -
L. Bohdaneč - Přelouč 3:1 (1:0) 26.09. 15:30 -
Moravany - Proseč 4:0 (2:0) 12.09. 16:00 -
Tatenice - Ústí n/O B 4:2 (2:0) 05.09. 16:00 -
Moravská Třebová - Pardubičky 2:1 (1:0) 29.08. 17:00 -
Dobříkov - Lanškroun B 2:1 (0:0) 28.08. 15:00 -
R. Bělá - Holice 2:6 (1:1) 14.08. 10:15 -
Jablonné - Lanškroun B 4:1 (2:0) 11.10. 15:00 -
H. Ředice - Moravany 1:3 (0:0) 27.09. 15:30 -
Moravany - Choceň 2:0 (0:0) 30.08. 17:00 -
Litomyšl - H. Ředice 1:0 (0:0) 08.08. 10:15 -
Svitavy - Moravany 0:1p. (0:0) 07.03. 14:00 -
Janov - Jablonné 0:1 (0:1) 08.06. 17:00 -
Č. Třebová - Moravská Třebová 1:3 (0:1) 01.06. 17:00 -
Ústí n/O B - Kunčina 2:1 (0:1) 19.05. 17:00 -
Hlinsko - Moravská Třebová 2:3p. (1:2) 05.05. 17:00 -
Semanín - Lanškroun B 5:1 (1:0) 13.04. 14:00 -
Svitavy - Lanškroun 1:4 (1:2) 07.04. 16:00 -
Pardubičky - Načešice 3:0 (1:0) 24.03. 14:30 -
Holice - Městec 1:3 (0:3) 17.11. 10:15 -
Choceň - Letohrad 0:1p. (0:0) 03.11. 13:30 -
Rosice - Letohrad B 3:0 (1:0) 27.10. 14:00 -
Libišany - Choltice 3:2 (2:2) 20.10. 15:00 -
Řetová - Lanškroun B 2:5 (1:3) 14.10. 15:00 -
Pardubičky - Přelouč 5:2 (2:1) 07.10. 15:30 -
S. Mateřov - Libišany 0:7 (0:2) 29.09. 15:30 -
Městec - Letohrad 2:0 (2:0) 09.09. 17:00 -
Č. Třebová - Choceň 5:0 (0:0) 25.08. 17:00 -
Žichlínek - Semanín 1:4 (0:3) 19.08. 16:00 -
D. Újezd - Moravská Třebová 2:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Mýto B - R. Bělá 1:0p. (0:0) 16.06. 17:00 -
S. Mateřov - Choltice 4:1 (3:0) 09.06. 17:00 -
Městec - Slatiňany 1:3 (0:2) 03.06. 17:00 -
Polička - Lanškroun 2:3 (2:2) 12.05. 17:00 -
Rosice - L. Bohdaneč 0:3 (0:0) 05.05. 17:00 -
Slatiňany - Třemošnice 1:0p. (0:0) 28.04. 16:30 -
Moravská Třebová - Dobříkov 1:0 (1:0) 25.04. 17:00 -
Moravany - Č. Třebová 3:0 (2:0) 14.04. 16:30 -
Sloupnice - Ústí n/O B 0:1 (0:0) 01.04. 16:00