Volný Bohuslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Skuteč - Slatiňany 1:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Hr. Týnec - Svratouch 4:1 (2:0) 23.03. 15:00 -
Cidlina B - Roudnice 3:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Dobříkov - Jehnědí 1:1 (0:0) 28.10. 14:00 -
Přelovice - Přelouč B 1:1 (0:0) 08.10. 16:00 -
Rozhovice - Opatovice 5:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Dobříkov - Pomezí 10:2 (7:1) 10.09. 14:30 -
Jehnědí - Bystré 3:4 (1:3) 26.08. 13:00 -
H. Jelení - Rváčov 3:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Srch - Býšť 3:0 (2:0) 10.06. 10:15 -
Rozhovice - Moravany B 8:0 (4:0) 03.06. 17:00 -
Rosice - Opatovice 3:3 (3:0) 21.05. 10:15 -
H. Ředice B - Valy 1:1 (1:0) 23.04. 16:30 -
Rváčov - Choltice 3:1 (2:1) 22.04. 16:30 -
Slatiňany - H. Jelení 1:1 (1:1) 08.04. 16:00 -
Dražkovice - Valy 1:0 (0:0) 26.03. 15:00 -
Svratouch - Jaroměřice 3:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Přelouč B - Ostřešany 2:1 (1:0) 29.10. 11:30 -
Chvojenec - Rváčov 3:1 (3:1) 22.10. 14:30 -
Opatovice - Rosice 7:1 (4:1) 09.10. 15:00 -
Moravany B - Stolany 2:0 (0:0) 10.09. 10:15 -
Rosice - Chvojenec 3:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
R. Bělá - Choceň 2:9 (1:5) 18.06. 17:00 -
Svratouch B - Vraclav 5:2 (2:0) 05.06. 13:30 -
Mýto B - Žamberk 8:2 (3:0) 22.05. 17:00 -
Rozhovice - Prosetín 3:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Řečany - Svratouch 1:0 (0:0) 15.05. 16:30 -
Hr. Týnec - Rozhovice 4:2 (3:0) 14.05. 16:30 -
H. Jelení - Hr. Týnec 0:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Skuteč - Stolany 3:2 (2:0) 26.03. 15:00 -
Semanín - Kunčina 1:0 (0:0) 30.10. 14:30 -
Opatovice - Sezemice 0:1 (0:0) 24.10. 14:30 -
Stolany - Skuteč 3:1 (2:0) 23.10. 14:30 -
Chvojenec - Nasavrky 3:2 (3:2) 02.10. 15:00 -
D. Újezd - Rosice 4:1 (1:1) 26.09. 15:30 -
Semanín - Lanškroun B 0:0 (0:0) 11.09. 10:15 -
Libchavy - Semanín 2:2 (2:1) 04.09. 17:00 -
Rosice - Letohrad B 1:3 (0:3) 21.08. 17:00 -
Zámrsk - Tatenice 2:5 (1:3) 15.08. 17:00 -
Chvojenec - H. Jelení 4:1 (3:1) 07.08. 17:00 -
Polička - Rosice 3:2p. (1:0) 03.10. 15:00 -
Luže B - Slatiňany B 0:6 (0:3) 13.09. 16:30 -
Řečany - Srch 2:1 (0:0) 06.09. 17:00 -
Načešice - D. Újezd 2:0 (2:0) 05.09. 17:00 -
Slatiňany - Řečany 3:1 (2:1) 15.08. 17:00 -
L. Bohdaneč - H. Jelení 3:2 (1:0) 09.08. 17:00 -
Malín - Kácov 7:0 (3:0) 09.11. 14:00 -
Hr. Týnec - Rváčov 0:1 (0:0) 02.11. 14:00 -
Tuněchody - Jiskra 3:2p. (2:2) 20.10. 15:00 -
Kojice - Přelovice B 2:2 (0:1) 12.10. 15:30