Habrda Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Verměřovice - Boříkovice 7:1 (4:0) 23.03. 15:00 -
Lichkov - Kunvald 10:2 (6:1) 29.10. 14:30 -
Řetová - Verměřovice 4:3 (2:3) 23.10. 14:30 -
Mistrovice - Žichlínek 4:2 (4:0) 22.10. 14:30 -
Rybník - D. Čermná 2:1 (0:1) 15.10. 14:30 -
Lichkov - Jiskra B 2:2 (2:1) 03.09. 16:00 -
Albrechtice - Žichlínek 0:3 (0:3) 27.08. 16:30 -
Těchonín - Boříkovice 1:2 (1:1) 20.08. 16:00 -
Choceň B - Brandýs 8:1 (5:0) 14.08. 17:00 -
Verměřovice - D. Dobrouč 2:2 (2:2) 13.08. 17:00 -
Kerhartice - Libchavy B 6:1 (3:1) 28.05. 16:00 -
Rudoltice - D. Čermná 0:1 (0:1) 21.05. 16:00 -
Řetová - Brandýs 0:3 (0:1) 08.05. 16:00 -
Sopotnice - D. Dobrouč 2:2 (1:2) 01.05. 16:00 -
Žamberk B - Lichkov 3:1 (1:0) 24.04. 16:00 -
Verměřovice - Řetová 3:3 (0:2) 16.04. 16:00 -
Opatov - Linhartice 7:1 (3:1) 09.04. 15:30 -
Kerhartice - Jiskra B 2:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Řetová - Rudoltice 6:2 (3:1) 24.10. 14:30 -
Mistrovice - D. Dobrouč 1:4 (1:2) 16.10. 14:30 -
Jehnědí - Klášterec 4:1 (2:0) 03.10. 15:00 -
D. Dobrouč - Brandýs 7:3 (4:2) 19.09. 15:30 -
Lichkov - Libchavy B 1:1 (0:1) 11.09. 16:00 -
Verměřovice - D. Dobrouč 3:4 (0:2) 28.08. 16:00 -
Jiskra B - Helvíkovice 4:2 (3:2) 14.08. 16:00 -
Tatenice B - Boříkovice 5:2 (3:1) 03.10. 15:00 -
D. Dobrouč - D. Čermná 5:1 (3:0) 27.09. 15:30 -
Dolní Třešňovec - Libchavy B 3:2p. (0:1) 20.09. 15:30 -
Sruby - Albrechtice 2:4 (1:2) 19.09. 15:30 -
Libchavy B - Tatenice B 1:0 (1:0) 13.09. 16:00 -
Helvíkovice - Jiskra B 3:0 kont. (2:2) 05.09. 16:00 -
Jehnědí - Sruby 7:2 (2:2) 30.08. 15:00 -
Sopotnice - Mistrovice 2:0 (2:0) 09.08. 16:00 -
Rudoltice - Albrechtice 1:0 (1:0) 20.10. 15:00 -
Mistrovice - Rudoltice 4:0 (0:0) 13.10. 15:00 -
Jiskra B - Albrechtice 1:6 (0:1) 07.10. 15:30 -
Helvíkovice - Žichlínek B 3:1 (2:1) 06.10. 15:30 -
Luková - Kunvald 1:2p. (1:0) 23.09. 16:00 -
Sopotnice - D. Čermná 1:0p. (0:0) 16.09. 17:00 -
Lichkov - Mistrovice 0:7 (0:6) 08.09. 16:00 -
Jehnědí - Sopotnice 6:0 (4:0) 02.09. 15:00 -
Albrechtice - Jehnědí 1:2 (0:2) 19.08. 16:00 -
Kerhartice - Dolní Třešňovec 4:0 (1:0) 11.08. 16:00 -
Brandýs - Žamberk B 3:0 (2:0) 17.06. 16:00 -
Žichlínek - Verměřovice 2:1 (0:1) 27.05. 16:00 -
Rudoltice - Ústí n/O 3:5 (1:2) 20.05. 16:00 -
Jehnědí - Rudoltice 4:0 (1:0) 13.05. 15:00 -
Kerhartice - Boříkovice 5:1 (3:0) 12.05. 16:00 -
Verměřovice - D. Dobrouč 2:0 (1:0) 08.05. 16:00 -
Albrechtice - D. Čermná 1:0 (0:0) 28.04. 16:00