Lukášek Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jehnědí - Janov 4:5 (4:4) 13.04. 15:00 -
Č. Heřmanice - Letohrad B 3:3 (3:1) 07.04. 16:00 -
Choltice - Přelovice 2:2 (0:1) 29.03. 10:30 -
Mor. Třebová B - Tatenice 0:4 (0:2) 29.10. 14:00 -
Svitavy B - Mor. Třebová 2:3 (2:0) 15.10. 15:30 -
Choltice - Opatovice 1:2 (0:1) 07.10. 16:00 -
D. Újezd - Mor. Třebová 5:0 (3:0) 30.09. 16:00 -
Bystré - Janov 2:2 (1:0) 24.09. 16:30 -
Svitavy B - Ústí n/O B 1:4 (0:2) 17.09. 16:30 -
Jiskra - Letohrad B 2:4 (2:2) 02.09. 17:00 -
Slovany - Popkovice 7:3 (3:2) 20.08. 17:00 -
Kunčina B - Koclířov 3:4 (2:3) 12.08. 14:00 -
Proseč - Polička 0:3 (0:2) 18.06. 16:30 -
Tatenice - Jiskra 1:2 (0:1) 04.06. 16:00 -
Opatovice - Chvojenec 8:0 (7:0) 27.05. 17:00 -
Ústí n/O B - Svitavy B 4:1 (4:1) 14.05. 17:00 -
Svídnice - Zaječice 3:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Luže B - Svratouch B 3:3 (0:2) 07.05. 17:00 -
Zámrsk - Luže 5:2 (1:1) 29.04. 16:30 -
Prosetín - Polička 5:1 (2:0) 02.04. 16:00 -
Zaječice - Trh.Kamenice 6:0 (3:0) 18.09. 15:30 -
Březová - Mor. Třebová B 0:4 (0:2) 17.09. 15:30 -
Nasavrky - Přelovice 2:1 (1:0) 11.09. 16:00 -
Přelouč B - Torpedo Pce zrušen -
H. Jelení - Slatiňany 1:2 (1:2) 28.08. 17:00 -
Morašice - Hradec 4:2 (2:1) 21.08. 17:00 -
Stolany - Rosice 4:3 (3:2) 20.08. 17:00 -
Luže B - H. Bradlo 2:4 (1:2) 18.06. 17:00 -
Luže B - Miřetice B 2:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Žamberk - Přelouč 1:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Dobříkov - Mor. Třebová B 10:1 (7:0) 14.05. 16:30 -
Nové Město - Č. Skalice 3:4p. (1:2) 08.05. 17:00 -
Žamberk - D. Újezd 2:2 (1:1) 30.04. 16:00 -
Libišany - Přelouč 4:0 (2:0) 16.04. 16:00 -
Choltice - Přelovice 0:1 (0:1) 02.04. 15:30 -
R. Bělá - Č. Třebová 0:3 (0:3) 30.10. 14:30 -
Tatenice - Mýto B 2:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Pardubičky - Proseč 3:0 (1:0) 10.10. 15:00 -
Přelouč - Žamberk 3:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Prosetín - Přelovice 2:0 (1:0) 28.09. 15:30 -
Polička - D. Újezd 2:2 (1:2) 18.09. 15:30 -
Luže B - Vítanov 2:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Libišany - Zámrsk 6:0 (3:0) 04.09. 17:00 -
D. Újezd - Ústí n/O B 6:1 (4:0) 22.08. 17:00 -
Svitavy B - Rosice 3:1 (1:1) 14.08. 17:00 -
Chrudim B - Svitavy 4:0 (2:0) 04.10. 10:15 -
Třemošnice - R. Bělá 4:1 (2:1) 19.09. 16:00 -
Pardubičky - Městec 5:1 (3:1) 06.09. 17:00 -
Třemošnice - Č. Třebová 1:0 (0:0) 22.08. 17:00 -
R. Bělá - Proseč 2:3 (2:0) 09.08. 17:00