Zeman Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jiskra - Jablonné 3:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Janov - Č. Třebová B 5:3 (4:1) 04.11. 14:00 -
Rychnov - Dobruška 0:0 (0:0) 29.10. 11:30 -
Choceň - Přelouč 3:0 (2:0) 22.10. 15:30 -
Městec - Lanškroun 1:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Třebechovice - Broumov 1:1 (0:1) 07.10. 16:00 -
Jiskra - Skuteč 0:2 (0:0) 30.09. 16:00 -
Pardubičky - Prosetín 2:0 (0:0) 28.09. 16:30 -
Přelouč - Lanškroun 0:3 (0:2) 16.09. 16:30 -
L. Bohdaneč - Městec 2:3 (1:1) 10.09. 17:00 -
Kunčina - Sloupnice 4:0 (2:0) 26.08. 17:00 -
Moravany - H. Ředice 0:9 (0:4) 20.08. 17:00 -
Zdelov - Hronov 4:2 (1:0) 06.08. 17:00 -
Luže - Letohrad B 4:9 (1:3) 18.06. 16:30 -
Přelouč B - Mikulovice 3:1 (2:0) 17.06. 17:00 -
Holice - Č. Třebová 1:2 (1:0) 14.06. 18:00 -
Polička - Zámrsk 3:1 (2:1) 10.06. 16:30 -
Přelouč B - Sezemice 3:0 (2:0) 03.06. 17:00 -
Ústí n/O B - Luže 7:0 (4:0) 28.05. 17:00 -
Sloupnice - Svratouch 2:0 (2:0) 21.05. 16:00 -
Lanškroun - Libišany 2:3 (1:2) 14.05. 17:00 -
Přelouč - Libišany 1:5 (1:2) 10.05. 18:00 -
Letohrad B - Ústí n/O B 2:2 (0:1) 07.05. 10:15 -
Třebechovice - Nové Město 2:1p. (1:0) 22.04. 17:00 -
Rozhovice - Slatiňany 5:0 (4:0) 16.04. 14:00 -
Jiskra - Proseč 0:0 (0:0) 09.04. 16:00 -
Přelovice - Hrochův Týnec 4:1 (3:0) 07.04. 16:00 -
Žamberk - Moravská Třebová B 9:0 (2:0) 25.03. 15:00 -
Choceň - Třemošnice 2:1 (0:0) 18.03. 15:00 -
Pardubičky - Přelouč 3:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Choceň - Lanškroun 1:4 (0:0) 30.10. 14:30 -
Svratouch - Kunčina 4:1 (2:0) 23.10. 14:30 -
Řečany - Nasavrky 7:0 (3:0) 15.10. 14:30 -
Městec - Moravany 6:2 (3:1) 28.09. 15:30 -
Svitavy - Lanškroun 3:1 (1:1) 18.09. 15:30 -
Přelouč - Č. Třebová 0:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Třemošnice - Choceň 0:2 (0:1) 20.08. 17:00 -
Choltice - Nasavrky 1:1 (0:0) 14.08. 17:00 -
Svitavy - Litomyšl 1:2 (1:2) 07.08. 17:00 -
Kunčice - Roudnice 1:2 (0:2) 04.06. 17:00 -
Chrudim B - Třemošnice 3:0 (2:0) 28.05. 15:00 -
Chvojenec - Kameničky 10:0 (4:0) 21.05. 17:00 -
Skuteč - Prosetín 4:7 (0:4) 07.05. 16:30 -
Jiskra - Žamberk 1:1 (0:1) 23.04. 16:00 -
Svitavy - R. Bělá 5:0 (2:0) 17.04. 16:00 -
Ústí n/O B - Žamberk 2:0 (2:0) 03.04. 15:30 -
Choceň - Svitavy 3:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Chrudim B - Litomyšl 4:0 (2:0) 20.03. 10:15 -
Městec - Třemošnice 0:1 (0:0) 21.11. 10:15 -
Holice B - Valy 12:0 (6:0) 06.11. 17:00