Hamrník Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Újezd - Mikulovice 3:0 (2:0) 28.10. 14:30 -
Jaroslav - Staré Hradiště 1:1 (0:1) 22.10. 15:30 -
Miřetice - Dřenice 3:1 (2:0) 21.10. 15:30 -
Srch - Rohoznice 2:2 (0:1) 14.10. 15:30 -
Újezd B - Tetov B 3:1 (1:1) 01.10. 16:00 -
Srch - Újezd 2:4 (1:3) 30.09. 16:00 -
Dolany - Staré Ždánice 2:2 (1:1) 23.09. 16:30 -
Opatovice B - Dašice B 1:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Přelovice B - SKP Pardubice 2:2 (2:0) 10.09. 17:00 -
Rohoznice - Roveň 4:1 (1:1) 09.09. 17:00 -
Holice B - Rohoznice 2:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Dražkovice - Mikulovice 0:4 (0:2) 02.09. 17:00 -
Býšť - Opatovice B 5:2 (2:0) 27.08. 17:00 -
Tetov B - Řečany B zrušen -
L. Bohdaneč B - Dražkovice 2:5 (0:3) 21.05. 15:00 -
S. Mateřov - Roveň 1:2 (0:1) 20.05. 13:00 -
Staré Hradiště - Dražkovice 1:3 (1:0) 17.05. 17:30 -
Křičeň - Roveň 1:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Ostřetín - Jaroslav 0:4 (0:2) 10.05. 18:00 -
L. Bohdaneč B - Staré Hradiště 7:1 (3:0) 07.05. 15:00 -
Tetov - Jaroslav 1:2 (1:0) 06.05. 17:00 -
Ostřetín - L. Bohdaneč B 0:7 (0:5) 30.04. 15:30 -
Roveň - Sezemice 1:5 (0:2) 23.04. 16:30 -
Újezd B - Zdechovice 6:2 (3:1) 22.04. 16:30 -
Torpedo Pce - Křičeň zrušen -
Opatovice B - Dašice B 2:0 (2:0) 08.04. 16:00 -
R. Bělá B - Přelovice B 3:0 (1:0) 25.03. 15:00 -
Holice B - S. Mateřov 9:4 (6:1) 30.10. 14:30 -
H. Ředice B - Tetov 12:2 (5:1) 29.10. 14:30 -
Srch - Újezd 1:7 (0:3) 22.10. 10:15 -
Újezd - Býšť 5:2 (2:2) 16.10. 14:30 -
Jaroslav - H. Ředice B 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Lány - Přelovice B 1:4 (1:2) 08.10. 15:00 -
Lipoltice - Semín 2:4 (0:2) 02.10. 15:00 -
Chotusice - Tupadly 2:2 (0:1) 01.10. 16:00 -
Paběnice - Sedlec 5:1 (2:1) 24.09. 16:30 -
Lipoltice - Selmice 1:0 (1:0) 18.09. 15:30 -
Roveň - Ostřešany 3:4 (1:2) 17.09. 15:30 -
Holice B - Býšť 3:0 (2:0) 16.09. 19:00 -
Suchdol - Janovice 2:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Torpedo Pce - Pardubičky B zrušen -
Popkovice - Veliny 2:1 (0:1) 03.09. 12:15 -
Újezd - S. Mateřov 4:0 (2:0) 28.08. 17:00 -
Torpedo Pce - Dašice B 6:1 (3:0) 18.06. 10:30 -
Sezemice - Újezd 2:1 (1:1) 05.06. 17:00 -
Kaňk - Zruč 1:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Torpedo Pce - Pardubičky B 5:1 (3:1) 29.05. 10:30 -
Chrast - Ronov 5:0 (1:0) 21.05. 17:00 -
Kojice - Selmice 2:3 (1:1) 14.05. 14:30 -
Křičeň - Sezemice 3:3 (1:2) 08.05. 17:00