Čermák Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ostřetín - Býšť 1:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Městec B - Kočí 4:0 (3:0) 23.03. 15:00 -
Semín - Jankovice 4:1 (3:1) 29.10. 14:30 -
Dříteč - Holice B 2:3 (1:2) 28.10. 14:30 -
Ostřetín - Přelovice B 5:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Mikulovice - Srch 0:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Křičeň - Dražkovice 1:1 (1:1) 15.10. 15:30 -
Moravany C - Mnětice 2:4 (1:2) 14.10. 15:30 -
Býšť - Staré Hradiště 4:0 (3:0) 08.10. 16:00 -
Zdechovice - Řečany B zrušen -
Moravany C - Lány 5:0 (2:0) 01.10. 16:00 -
Dříteč - Rohoznice 3:6 (3:1) 30.09. 16:00 -
Kameničky - Dřenice 1:1 (1:0) 24.09. 15:00 -
Zdechovice - Lipoltice 4:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Křičeň - Chvojenec 2:0 (1:0) 17.09. 16:30 -
Roveň - Mikulovice 1:3 (0:1) 16.09. 16:30 -
Valy - H. Ředice B 4:1 (3:1) 10.09. 17:00 -
Újezd - Křičeň 2:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Srch - Dříteč 4:1 (1:0) 08.09. 17:00 -
Staré Ždánice - Veliny 2:0 (0:0) 03.09. 17:00 -
S. Mateřov - Újezd 0:9 (0:2) 02.09. 17:00 -
Rohoznice - Dražkovice 6:1 (2:1) 27.08. 17:00 -
Dašice B - SKP Pardubice 4:4 (3:1) 26.08. 17:00 -
Ostřetín - Dašice B 2:5 (0:1) 20.08. 17:00 -
Městec B - Vítanov 1:2 (0:1) 19.08. 17:00 -
Býšť - Ostřetín 2:0 (0:0) 13.08. 17:00 -
Srch - Holice B 1:1 (1:1) 12.08. 17:00 -
Holice B - Rohoznice 8:0 (2:0) 16.06. 17:00 -
Sezemice - Újezd 5:4 (4:1) 11.06. 17:00 -
B.Podolí B - Tupadly B 3:2 (1:1) 10.06. 17:00 -
Býšť - Křičeň 1:3 (1:0) 04.06. 17:00 -
Dříteč - Jaroslav 9:1 (5:0) 03.06. 17:00 -
Holice B - Roveň 6:1 (4:1) 02.06. 18:00 -
Semín - Lipoltice 3:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Zdechovice - St. Čívice 2:2 (1:1) 27.05. 17:00 -
Srch - Přelouč B 1:3 (1:2) 27.05. 10:15 -
Křičeň - Ostřešany 7:1 (2:0) 26.05. 18:00 -
Slovany - SKP Pardubice 1:7 (1:1) 16.04. 14:00 -
Semín - St. Čívice 9:0 (5:0) 09.04. 16:00 -
H. Ředice B - Dříteč 1:2 (0:1) 08.04. 16:00 -
Řečany B - Újezd B 2:1 (0:1) 02.04. 15:30 -
Litětiny - Veliny 1:2 (0:1) 01.04. 15:30 -
Holice B - Křičeň 1:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
S. Mateřov - Torpedo Pce zrušen -
L. Bohdaneč B - Dašice B 0:10 (0:6) 30.10. 14:30 -
Selmice - Zdechovice 2:0 (2:0) 29.10. 13:30 -
Lipoltice - Kojice 0:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Moravany C - Mnětice 3:2 (1:2) 15.10. 14:30 -
Staré Hradiště - Opatovice B 4:0 (4:0) 09.10. 15:00 -
Dašice B - Valy 5:2 (3:2) 08.10. 15:00