Navrátil Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Opatovice - Luže 1:0 (0:0) 13.04. 16:30 -
Řečany - Choltice 1:3 (1:2) 06.05. 17:00 -
Moravany B - Chvojenec 0:0 (0:0) 30.04. 16:30 -
Opatovice - Moravany B 5:1 (3:1) 02.04. 16:00 -
Chvojenec - Řečany 2:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Hr. Týnec - Rosice 3:5 (1:4) 22.10. 14:30 -
Chvojenec - Opatovice 2:5 (1:2) 15.10. 14:30 -
Rváčov - Hr. Týnec 7:0 (4:0) 17.09. 15:30 -
Semanín - Kunčina 4:0 (2:0) 20.08. 16:00 -
Opatovice - Slatiňany 4:3 (2:0) 14.08. 17:00 -
H. Jelení - Přelovice 4:1 (2:1) 05.06. 17:00 -
Sloupnice - Libchavy 1:3 (1:0) 29.05. 16:00 -
Libišany - Svitavy B 3:1 (2:0) 07.05. 16:30 -
Kameničky - Přelovice 2:3 (0:2) 23.04. 16:00 -
Nasavrky - Prosetín 1:1 (0:0) 10.04. 15:30 -
Svratouch - Rozhovice 0:4 (0:2) 06.11. 13:30 -
Chvojenec - Skuteč 0:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Selmice - Semín 7:1 (3:0) 17.10. 14:30 -
Přelovice - Svratouch 1:3 (1:1) 25.09. 15:30 -
Libchavy - Lanškroun B 8:1 (4:0) 18.09. 15:30 -
Hr. Týnec - H. Jelení 5:0 (3:0) 11.09. 16:00 -
Přelovice - Kameničky 7:1 (3:1) 28.08. 17:00 -
Č. Heřmanice - Jaroměřice 10:4 (3:3) 14.08. 16:00 -
Luže B - Orel 1:1 (0:0) 11.10. 15:00 -
Březová - D. Újezd B 1:2p. (0:1) 10.10. 15:00 -
Semanín - Březová 3:4p. (1:2) 03.10. 15:00 -
Kunčina - Č. Heřmanice 0:4 (0:2) 26.09. 15:30 -
Mor. Třebová B - Sloupnice 0:2 (0:1) 13.09. 16:30 -
Semanín - Kunčina 2:0 (1:0) 06.09. 16:00 -
Stolany - Nasavrky 3:2p. (1:1) 30.08. 17:00 -
Luže B - Prachovice 0:3 (0:1) 16.08. 17:00 -
Rozhovice - Cerekvice 5:0 (2:0) 19.10. 15:00 -
Letohrad B - Sloupnice 2:0 (2:0) 05.10. 10:15 -
Dobříkov - H. Jelení 3:2 (2:0) 21.09. 16:00 -
Řečany - Slatiňany 2:3 (0:1) 08.09. 17:00 -
Kunčina - Pomezí 5:2 (1:0) 24.08. 17:00 -
H. Jelení - Řečany 8:3 (3:2) 16.06. 17:00 -
Ctětín - H. Bradlo 3:1 (1:0) 02.06. 17:00 -
Rozhovice - Stolany 3:2p. (1:2) 01.06. 17:00 -
SKP Pardubice - Ostřetín 0:3 (0:2) 18.05. 17:00 -
Žichlínek - Řetová 3:2 (2:1) 12.05. 17:00 -
Řečany - Stolany 4:2 (4:2) 21.04. 16:30 -
Prosetín - H. Jelení 3:2p. (1:2) 07.04. 16:00 -
Proseč - Skuteč 2:0 (2:0) 31.03. 16:00 -
Vítanov - Bořice 3:1 (1:0) 20.10. 15:30 -
Městec B - Krouna 7:2 (2:1) 14.10. 16:00 -
Srch - Újezd 4:1 (2:0) 06.10. 16:00 -
Žl. Chvalovice - Bítovany 2:1 (2:1) 23.09. 16:30 -
Chrast - Orel 0:0 (0:0) 22.09. 16:30 -
Prachovice - Bojanov 5:1 (2:0) 15.09. 17:00