Prokop Lukáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Horní Bradlo - Nasavrky 1:5 (0:2) 28.10. 14:30 -
Kameničky - Křižanovice 5:4 (4:1) 22.10. 15:30 -
Bořice - Načešice B 4:3 (2:1) 21.10. 15:30 -
Krouna - Holetín 1:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Vraclav - Miřetice B 2:3 (1:2) 01.10. 16:00 -
Chroustovice - Křižanovice 1:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Ostřešany - Pardubičky B 2:3 (2:0) 10.09. 17:00 -
Krouna - Svratka 1:5 (1:1) 03.09. 17:00 -
Prachovice - Ronov B 1:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Vraclav - Jenišovice 1:1 (0:1) 27.08. 17:00 -
Vítanov - Kameničky 1:3 (0:1) 12.08. 17:00 -
Horní Bradlo - Kameničky 7:3 (2:2) 17.06. 15:00 -
Slatiňany B - Dřenice 1:3 (0:0) 27.05. 17:00 -
Krouna - Tuněchody 3:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Holetín - Svratka 3:2 (0:1) 12.05. 17:30 -
Svratka - Jenišovice 7:0 (4:0) 30.04. 13:00 -
Chroustovice - Křižanovice 3:0 (1:0) 29.04. 17:00 -
Rosice - Vraclav 7:0 (4:0) 23.04. 17:00 -
Nasavrky B - Miřetice B 4:1 (1:0) 22.04. 17:00 -
Bořice - Svídnice 1:4 (0:2) 08.04. 16:30 -
Chrast - Dřenice 1:4 (0:2) 25.03. 15:00 -
Holetín - Tuněchody 4:2 (1:2) 23.04. 17:00 -
Moravany B - Křičeň 4:1 (4:0) 10.04. 15:30 -
Chrast - Rváčov 2:7 (0:6) 26.03. 15:00 -
Krouna - Dřenice 5:4 (4:2) 30.10. 14:00 -
Chroustovice - Chrast 2:1 (0:1) 23.10. 14:30 -
Orel - Slatiňany B 0:5 (0:3) 16.10. 14:30 -
Městec B - Dřenice 1:6 (1:3) 02.10. 15:00 -
Vraclav - Bojanov 4:3 (2:2) 26.09. 15:30 -
Chrast - Holetín 4:2 (2:1) 19.09. 15:30 -
Rosice - Jenišovice 2:2 (0:1) 12.09. 16:00 -
Zaječice - Prachovice 1:4 (0:3) 05.09. 17:00 -
Bořice - Rosice 5:2 (3:1) 15.06. 15:00 -
Dřenice B - Bojanov 2:3 (1:1) 09.06. 17:00 -
Skuteč B - Miřetice B 0:4 (0:2) 01.06. 17:00 -
Krouna - Městec B 1:2 (0:1) 25.05. 17:00 -
Tuněchody B - Vítanov 6:4 (2:2) 18.05. 17:00 -
Staré Hradiště - Mikulovice 4:4 (1:1) 11.05. 17:00 -
Skuteč B - Míčov 0:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Rosice - Orel 3:2 (2:1) 28.04. 17:00 -
Chroustovice - Kameničky 2:2 (2:2) 27.04. 17:00 -
Hrochův Týnec - Kočí 1:2 (0:2) 20.04. 17:00 -
Krouna B - Prachovice 0:5 (0:1) 13.04. 15:30 -
Zaječice - Bítovany 3:0 (1:0) 07.04. 16:30 -
Svídnice - Holetín 0:1 (0:1) 06.04. 16:30 -
Holetín - Křižanovice 2:2 (2:1) 30.03. 16:00 -
Městec B - Svratouch 3:3 (1:3) 03.11. 14:00 -
Zaječice - Ronov B 1:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Holetín - Kameničky 4:4 (1:3) 06.10. 16:00 -
Krouna B - Míčov 1:3 (0:2) 30.09. 16:30