Kostka Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Kameničky - Vítanov 5:1 (2:1) 24.03. 15:00 -
Sezemice - Pardubičky B 1:1 (0:0) 22.10. 15:30 -
Svratouch B - Svratka 0:2 (0:1) 21.10. 14:30 -
Horní Bradlo - Městec B 0:3 (0:2) 14.10. 16:00 -
Nasavrky - Miřetice 1:6 (0:4) 08.10. 16:00 -
Dřenice B - Orel 3:4 (0:3) 07.10. 16:00 -
Miřetice B - Holetín 2:3 (0:2) 24.09. 16:30 -
Chrast - Bítovany 2:0 (1:0) 23.09. 16:30 -
Rosice - Svratouch B 3:1 (2:1) 17.09. 16:30 -
Kočí - Dřenice 7:2 (1:2) 10.09. 17:00 -
Městec B - Chroustovice 1:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Chvojenec - Holice B 1:4 (1:1) 27.08. 17:00 -
Vítanov - Tuněchody 2:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Horní Bradlo - Dřenice 1:6 (0:1) 12.08. 17:00 -
Kameničky - Chroustovice 1:7 (1:6) 11.06. 17:00 -
Městec B - Chrast 1:4 (1:2) 20.05. 17:00 -
Kameničky - Krouna 3:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Svídnice - Trh.Kamenice 4:0 (3:0) 08.05. 17:00 -
Bořice - Bítovany 3:5 (2:3) 06.05. 17:00 -
Vraclav - Nasavrky B 4:2 (1:1) 30.04. 15:00 -
Dřenice B - Trh.Kamenice 1:3 (0:1) 23.04. 17:00 -
Rosice - Luže B 4:1 (1:0) 16.04. 16:30 -
Městec B - Chroustovice 2:5 (1:3) 08.04. 16:30 -
Jenišovice - Nasavrky B 3:1 (3:1) 02.04. 16:00 -
Horní Bradlo - Načešice 3:3 (1:1) 01.04. 16:30 -
Miřetice - Načešice 2:3 (2:3) 29.10. 14:30 -
Svratouch B - Vraclav 4:3 (3:1) 22.10. 14:30 -
Chroustovice - Horní Bradlo 2:3 (0:2) 15.10. 14:30 -
Bítovany - Prachovice 4:2 (2:2) 08.10. 15:00 -
Zaječice - Svídnice 3:2 (2:1) 02.10. 15:00 -
Načešice - Chrast 4:2 (2:1) 24.09. 15:30 -
Svratka - Miřetice B 0:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Slatiňany B - Městec B 2:5 (1:3) 11.09. 16:00 -
Vítanov - Jenišovice 2:2 (1:1) 03.09. 17:00 -
Ronov - Křižanovice 2:2 (2:0) 28.08. 17:00 -
Dřenice - Kočí 3:7 (1:3) 27.08. 17:00 -
D. Újezd B - Bystré 0:2 (0:2) 21.08. 17:00 -
Ronov - Dřenice 2:3 (1:1) 18.06. 15:00 -
Slatiňany B - Orel 12:0 (5:0) 12.06. 17:00 -
Žl. Chvalovice - Vítanov 2:6 (1:4) 05.06. 16:00 -
Načešice - Dřenice 2:4 (1:2) 04.06. 17:00 -
Bořice - Stolany B 2:2 (0:0) 28.05. 17:00 -
Miřetice - Svídnice 9:0 (5:0) 21.05. 17:00 -
Tuněchody - Rváčov 0:5 (0:3) 15.05. 17:00 -
Horní Bradlo - Dřenice B 11:2 (6:1) 14.05. 17:00 -
Vraclav - Vítanov 2:3 (0:1) 08.05. 17:00 -
Kočí - Dřenice 4:2 (0:2) 06.05. 18:00 -
Rosice - Slatiňany B 1:10 (1:4) 24.04. 17:00 -
Tuněchody - Svídnice 1:0 (0:0) 17.04. 17:00 -
Holetín - Krouna 0:1 (0:1) 09.04. 16:30