Beran Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Staré Město - Jestřebí 2:8 (1:6) 21.09. 15:30 -
Třeština - Úsov 12:0 (7:0) 10.08. 10:00 -
Brníčko - Vikýřovice 3:18 (1:9) 08.06. 16:30 -
Vikýřovice - Lesnice B 6:1 (5:0) 03.11. 14:00 -
Hrabišín - Petrov-Sob. 0:4 (0:2) 20.10. 14:30 -
Podolí - Leština B 3:2 (1:2) 14.10. 15:00 -
Petrov-Sob. - Loučná 1:2p. (1:0) 29.09. 15:00 -
Rapotín B - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1) 27.09. 16:30 -
Bratrušov - Úsov 7:4 (3:1) 22.09. 15:30 -
Jedlí - Malá Morava 2:3p. (1:1) 02.09. 16:00 -
Petrov-Sob. - Hanušovice 0:1p. (0:0) 18.08. 16:30 -
Ruda - Moravičany 7:0 (2:0) 16.06. 17:30 -
Moravičany - Brníčko 3:2 (0:2) 13.05. 15:30 -
Rapotín B - Libina B 5:3 (1:1) 08.05. 10:00 -
Leština B - Jedlí 5:1 (1:1) 29.04. 16:00 -
Petrov-Sob. - Hrabišín 2:3p. (1:0) 21.04. 16:00 -
Jestřebí - Rapotín B 5:4 (2:4) 07.04. 15:00 -
Ruda B - Lukavice 1:3 (0:2) 01.04. 15:00 -
Petrov-Sob. - Hanušovice 3:2 (1:2) 03.06. 17:00 -
Rovensko - Postřelmov B 7:2 (4:0) 27.05. 17:00 -
Brníčko - Lukavice 3:2 (1:1) 20.05. 16:30 -
Juv. Mohelnice - Loučná 0:4 (0:2) 29.04. 15:30 -
Vikýřovice - Loučná 1:3 (0:1) 15.04. 16:00 -
Ruda B - Podolí 1:2 (1:1) 09.04. 13:30 -
Palonín - Loštice B 1:5 (0:3) 02.04. 15:30 -
Oskava - Hrabišín B 1:3 (0:2) 01.04. 15:30 -
Písařov - Postřelmov B 1:2 (0:0) 25.03. 15:00 -
Rapotín B - Petrov-Sob. 3:1 (1:0) 22.10. 14:30 -
Lesnice B - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1) 15.10. 14:30 -
Petrov-Sob. - Moravičany 2:0 (2:0) 28.09. 15:30 -
Podolí - Palonín 3:1 (0:1) 25.09. 15:30 -
Vikýřovice - Ruda 1:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Ruda B - Jestřebí 0:3 (0:0) 21.08. 13:30 -
Třeština - Juv. Mohelnice 6:1 (3:1) 20.08. 16:30 -
Juv. Mohelnice - Oskava 5:0 (2:0) 13.08. 17:00 -
Ruda - Oskava 2:2 (2:1) 07.06. 17:30 -
Hanušovice - Vikýřovice 5:3 (4:2) 04.06. 16:30 -
Třeština - Hanušovice 2:1 (1:0) 30.04. 16:30 -
Bratrušov - Petrov-Sob. 2:4 (0:3) 16.04. 16:00 -
Bratrušov - Petrov-Sob. 2:4 (0:3) 16.04. 16:00 -
Hanušovice - Oskava 2:1 (1:0) 26.03. 15:30 -
Hanušovice - Oskava 2:1 (1:0) 26.03. 15:30 -
Třeština - Petrov-Sob. 3:4 (2:2) 26.09. 16:00 -
Rapotín B - Moravičany 1:5 (0:2) 12.09. 15:00 -
Ruda - Lesnice B 4:1 (3:1) 05.09. 16:30 -
Jedlí - Jestřebí 3:6 (1:3) 30.08. 16:30 -
Jedlí - Obědné 2:1 (0:0) 23.08. 16:30 -
Moravičany - Líbivá 2:8 (1:4) 09.08. 16:30