Hampl Evžen
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štíty - Mikulovice 2:4 (2:2) 18.06. 14:00 -
Lesnice B - Leština 5:0 (3:0) 30.04. 16:30 -
Lesnice - Bělkovice 1:3 (0:2) 31.10. 14:30 -
Postřelmov - Náměšť 6:1 (3:0) 16.10. 14:30 -
Lipník - Bělotín 4:0 (3:0) 09.10. 15:00 -
Chválkovice - Loštice 4:2 (3:1) 02.10. 15:00 -
Bohdíkov - 1.FC Olešnice 0:7 (0:5) 11.09. 16:00 -
Dub - Určice 4:3 (2:2) 04.09. 16:00 -
Náměšť - Maletín 0:4 (0:0) 28.08. 16:30 -
Bernartice - Štíty 1:2 (0:1) 21.08. 16:30 -
Slavonín - Kovalovice zrušen -
Plumlov - Beňov 0:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Bernartice - Bludov 5:1 (3:0) 03.10. 15:00 -
Bohdíkov - Konice 0:3 (0:2) 26.09. 15:30 -
Kostelec - Slavonín 1:3 (1:2) 12.09. 16:00 -
Lipník - Bělotín 3:0 (2:0) 29.08. 16:30 -
Plumlov - Čechovice 4:2 (3:2) 08.08. 17:00 -
Kostelec - Bělotín 4:2 (3:1) 26.10. 14:30 -
Bohdíkov - Řetězárna 4:0 (1:0) 19.10. 14:30 -
Lipník - Slavonín 2:1 (2:0) 05.10. 15:00 -
Maletín - Hlubočky 3:1 (2:1) 21.09. 15:30 -
Štíty - Bludov 3:1 (2:1) 14.09. 16:00 -
Vikýřovice - Bernartice 8:2 (5:0) 31.08. 16:00 -
Určice - Konice 2:3 (1:3) 17.08. 16:30 -
Plumlov - Čechovice 0:1 (0:1) 03.08. 17:00 -
Lipník - Čechovice 2:1 (0:1) 25.05. 17:00 -
Chválkovice - Haňovice 5:0 (2:0) 13.04. 15:30 -
Jindřichov - Štíty 1:2 (1:1) 30.03. 15:00 -
Jestřebí - Oskava 6:4 (4:3) 10.11. 14:00 -
Nový Malín - Jindřichov 0:1 (0:0) 03.11. 14:00 -
Řetězárna - Paseka 0:1 (0:0) 20.10. 14:30 -
Určice - Čechovice 4:2 (1:2) 06.10. 15:00 -
Zlaté Hory - Ruda 4:0 (2:0) 22.09. 15:30 -
Chomoutov - Kovalovice 2:1 (2:0) 15.09. 15:30 -
Plumlov - Beňov 2:1 (1:0) 01.09. 16:00 -
Plumlov - Dub 1:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
Kožušany - Mor. Beroun 1:0 (1:0) 05.08. 17:00 -
Kostelec - Lipová 4:1 (3:0) 16.06. 16:00 -
Řetězárna - Náměšť 4:5p. (2:1) 02.06. 17:00 -
Mor. Beroun - Bohuňovice 1:0p. (0:0) 26.05. 17:00 -
Bohdíkov - Bělkovice 3:1 (0:0) 05.05. 16:30 -
Protivanov - Plumlov 2:3 (2:1) 22.04. 16:00 -
Paseka - Haňovice 3:1 (1:0) 08.04. 15:30 -
Čechovice - Kovalovice 0:1 (0:1) 11.11. 14:00 -
Náměšť - Řetězárna 4:0 (2:0) 14.10. 15:00 -
Staré Město - Libina 5:2 (2:1) 07.10. 15:00 -
Lipník - Ústí B 1:3 (1:2) 30.09. 15:00 -
Opatovice - Určice 3:1 (1:0) 03.09. 10:00 -
Maletín - Bělkovice 4:1 (3:0) 27.08. 16:30 -
Opatovice - Protivanov 3:1 (0:0) 06.08. 10:00