Kreif Miroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Řetězárna - Sudkov 1:1 (1:0) 11.11. 14:00 -
Zlaté Hory - Mikulovice 3:1 (1:1) 04.11. 14:00 -
Bludov - Libina 2:1 (0:0) 21.10. 14:30 -
Zlaté Hory - Písečná 2:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Písečná - Velké Losiny B 3:0 (1:0) 30.09. 15:00 -
Paseka - Šternberk B 4:0 (2:0) 24.09. 15:00 -
Mikulovice - Štíty 4:1 (1:1) 16.09. 15:00 -
Nový Malín - Mikulovice 3:2 (2:1) 02.09. 16:00 -
Vicov - Velký Týnec 1:1 (0:0) 27.08. 16:30 -
Hlubočky - Nové Sady B 3:3 (2:2) 26.08. 14:00 -
Protivanov - Bludov 3:1 (1:0) 20.08. 16:30 -
Loštice - Šternberk B 1:0 (1:0) 12.08. 17:00 -
Haňovice - Hněvotín 4:0 (2:0) 18.06. 17:00 -
Libina - Chomoutov 4:2 (1:0) 11.06. 17:00 -
Mikulovice - Ruda 9:1 (3:1) 10.06. 15:00 -
Paseka - Náměšť 3:4 (2:0) 04.06. 15:00 -
1. HFK B - Slavonín 1:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Sudkov - Oskava 4:2 (2:1) 20.05. 14:00 -
Velké Losiny B - Vikýřovice 16:1 (8:1) 14.05. 15:00 -
Velké Losiny B - Bohdíkov 1:2 (0:2) 30.04. 15:00 -
Bohdíkov - Jindřichov 0:0 (0:0) 22.04. 16:00 -
Velká Bystřice - Hlubočky 5:2 (3:2) 09.04. 15:30 -
Libina - Troubelice 0:3 (0:2) 01.04. 15:30 -
Vikýřovice - Žulová 7:1 (3:1) 05.11. 10:00 -
Žulová - Oskava 9:3 (4:1) 29.10. 14:30 -
Jindřichov - Sudkov 2:3 (0:3) 22.10. 14:30 -
Lesnice - Libina 1:0 (0:0) 16.10. 15:00 -
Loštice - Chomoutov 0:0 (0:0) 01.10. 15:00 -
Hodolany - Mor. Beroun 3:0 (3:0) 25.09. 15:30 -
Řetězárna - Bernartice 2:7 (0:3) 17.09. 15:30 -
Velké Losiny B - Mikulovice 0:7 (0:0) 11.09. 15:00 -
Protivanov - Lesnice 2:3 (1:2) 10.09. 16:00 -
Postřelmov - Chomoutov 10:0 (5:0) 04.09. 17:00 -
Bludov - Protivanov 5:1 (1:1) 27.08. 16:30 -
Velká Bystřice - Bělotín 7:0 (5:0) 21.08. 16:30 -
Slavonín - Bělotín 0:5 (0:3) 06.08. 17:00 -
Zlaté Hory - Černá Voda 2:0 (1:0) 11.06. 17:30 -
Mikulovice - Žulová 11:1 (6:0) 11.06. 15:00 -
Vikýřovice - Písečná 6:1 (4:0) 04.06. 17:00 -
Protivanov - Lipník 2:0 (0:0) 28.05. 17:00 -
Paseka - Konice 2:3 (0:2) 15.05. 16:30 -
Libina - Žulová 4:1 (0:1) 01.05. 16:30 -
1. HFK B - Hlubočky 6:2 (3:0) 24.04. 16:00 -
Bohdíkov - Chválkovice 2:1p. (1:0) 23.04. 16:00 -
Kostelec - Plumlov 1:2p. (0:1) 03.04. 15:30 -
Vikýřovice - Velké Losiny B 2:1 (0:0) 02.04. 15:30 -
1.FC Olešnice - Náměšť 3:2 (2:1) 26.03. 15:00 -
Řetězárna - Bohdíkov 3:1 (0:1) 20.03. 14:00 -
Řetězárna - Konice 0:5 (0:2) 23.10. 14:30 -
Žulová - Mikulovice 3:1 (2:1) 10.10. 14:30