Brych Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čt.Dvory - Met. Tábor 2:3 (1:3) 11.11. 10:15 -
Roudné - Semice 4:1 (2:0) 04.11. 10:30 -
Čt.Dvory - S.Ústí 0:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Lišov - Met. Tábor 1:6 (1:4) 15.10. 15:30 -
Dražice - Olešník 0:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Stachy - Volyně 1:1 (1:1) 09.09. 13:30 -
Semice - Osek 1:2 (0:1) 26.08. 13:30 -
Rudolfov - Semice 6:3 (1:2) 19.08. 17:00 -
Semice - Dražice 6:1 (3:0) 17.06. 13:30 -
Kovářov - Bernartice 1:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Chýnov - Lišov 2:0 (1:0) 04.06. 17:00 -
Osek - Protivín 6:1 (5:0) 03.06. 17:00 -
Kovářov - Čt.Dvory 6:3 (4:2) 27.05. 17:00 -
Nemanice - Dačice 0:10 (0:4) 21.05. 15:00 -
Boršov - Olešnice 3:2 (1:1) 13.05. 13:30 -
Nemanice - Slavia ČB 0:4 (0:1) 05.05. 17:30 -
Bavorov - Hoštice 1:0 (1:0) 30.04. 15:00 -
J. Hradec - Třeboň 3:1 (1:1) 16.04. 16:00 -
Bernartice - Loko ČB 4:2 (1:2) 01.04. 16:30 -
Čt.Dvory - Met. Tábor 2:2 (2:1) 12.11. 10:15 -
Veselí - Bernartice 0:4 (0:2) 05.11. 14:00 -
Protivín - Třeboň 2:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Bernartice - Třebětice 0:0 (0:0) 24.09. 16:30 -
Loko ČB - Veselí 1:0 (0:0) 17.09. 10:15 -
Hradiště - Božetice 0:1 (0:0) 11.09. 17:00 -
Kovářov - Slavia ČB 1:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Cehnice - Volyně 0:2 (0:1) 28.08. 15:00 -
Lišov - Jistebnice 3:3 (2:3) 20.08. 17:00 -
Slavia ČB - Kovářov 5:2 (2:1) 18.06. 17:00 -
Chvalšiny - Dříteň 5:3 (3:3) 04.06. 13:30 -
Slavia ČB - Lišov 1:5 (1:4) 21.05. 17:00 -
N.Včelnice - Lišov 0:0 (0:0) 07.05. 15:00 -
Loko ČB - N.Včelnice 6:2 (1:2) 30.04. 10:15 -
Veselí - Loko ČB 0:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Ševětín - Nemanice 0:3 (0:1) 15.04. 10:15 -
Nemanice - N.Včelnice 1:0 (0:0) 09.04. 10:30 -
Kovářov - Loko ČB 0:1 (0:0) 26.03. 10:00 -
Lišov - Nemanice 8:1 (3:0) 23.10. 15:30 -
Hluboká - N.Včelnice 5:4 (3:2) 10.10. 15:30 -
Veselí - Lišov 4:1 (2:1) 18.09. 16:30 -
Hluboká - Čt.Dvory 5:1 (1:1) 12.09. 17:00 -
Veselí - Slavia ČB 1:1 (0:1) 04.09. 16:00 -
Velešín - Roudné 1:4 (1:3) 29.08. 14:00 -
Chýnov - Hluboká 2:1 (1:0) 15.08. 17:00 -
Roudné - Planá u ČB 1:1 (1:0) 03.10. 12:30 -
Loko ČB - Veselí 3:2 (2:0) 19.09. 10:15 -
Loko ČB - N.Včelnice 2:2 (1:1) 05.09. 10:15 -
Met. Tábor - N.Včelnice 0:1 (0:1) 22.08. 17:00 -
Chýnov - Slavia ČB 2:4 (0:1) 03.11. 14:00 -
Hluboká - Slavia ČB 2:0 (1:0) 20.10. 15:30