Žák Ludvík
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Petrov-Sob. - Vikýřovice 2:1p. (0:1) 26.08. 16:30 -
Jestřebí - Loštice B 4:5p. (0:3) 13.08. 15:00 -
Rapotín B - Jestřebí 0:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Zábřeh B - Dubicko 5:1 (4:1) 14.05. 17:00 -
Jedlí - Písařov 0:3 (0:1) 07.05. 16:30 -
Bratrušov - Petrov-Sob. 2:3 (0:2) 29.04. 16:30 -
Úsov - Staré Město 2:1 (2:0) 22.04. 16:00 -
Sudkov - Rovensko 0:1 (0:1) 08.04. 13:00 -
Palonín - Loštice B 0:3 (0:2) 02.04. 15:30 -
Podolí - Líbivá 2:1p. (1:1) 26.03. 15:00 -
Moravičany - Loštice C 2:3 (1:1) 29.10. 14:30 -
Sudkov - Jedlí 4:0 (2:0) 23.10. 14:30 -
Dubicko - Nový Malín 4:0 (0:0) 16.10. 14:30 -
Jedlí - Sudkov 1:4 (1:1) 09.10. 13:00 -
Hrabišín - Brníčko 3:0 (2:0) 02.10. 15:00 -
Hanušovice - Libina B 1:4 (0:0) 28.09. 16:00 -
Zábřeh B - Úsov 3:1 (0:1) 24.09. 15:30 -
Hanušovice - Brníčko 2:0 (0:0) 17.09. 15:30 -
Juv. Mohelnice - Petrov-Sob. 3:4p. (1:1) 11.09. 16:00 -
Podolí - Loštice C 4:2 (3:0) 04.09. 15:00 -
Bratrušov - Úsov 2:1p. (1:1) 28.08. 15:30 -
Staré Město - Palonín 8:0 (2:0) 07.08. 17:00 -
Juv. Mohelnice - Úsov 4:1 (2:0) 05.06. 15:30 -
Rovensko - Libina B 4:5 (3:0) 29.05. 15:00 -
Libina B - Hanušovice 5:1 (2:1) 22.05. 15:00 -
Loštice B - Dubicko 2:1p. (1:0) 14.05. 17:00 -
Rapotín B - Úsov 5:2 (2:1) 07.05. 16:30 -
Jedlí - Šumperk B 1:4 (1:2) 24.04. 16:00 -
Brníčko - Šumperk B 1:6 (1:2) 09.04. 15:30 -
Lesnice B - Juv. Mohelnice 1:4 (0:2) 26.03. 15:00 -
Bratrušov - Úsov 1:0p. (0:0) 23.10. 14:30 -
Jedlí - Malá Morava 2:1p. (0:1) 17.10. 14:30 -
Hrabišín - Bratrušov 0:4 (0:3) 28.09. 15:30 -
Jestřebí - Petrov-Sob. 3:2p. (0:1) 12.09. 15:00 -
Rapotín B - Hrabišín 6:3 (5:0) 03.10. 15:30 -
Loštice B - Oskava 1:5 (1:2) 26.09. 15:30 -
Staré Město - Oskava 3:6 (3:1) 13.09. 16:00 -
Postřelmov B - Malá Morava 6:1 (2:0) 12.09. 16:00 -
Písařov - Libina B 1:2 (0:0) 30.08. 15:00 -
Dubicko - Juv. Mohelnice 1:3 (1:1) 23.08. 15:00 -
Rapotín B - Oskava 2:1 (2:1) 15.08. 17:00 -
Lesnice B - Petrov-Sob. 1:2p. (1:0) 02.11. 14:00 -
Staré Město - Dubicko 5:0 (2:0) 19.10. 14:30 -
Lesnice B - Třeština 1:3 (1:3) 05.10. 15:00 -
Lukavice - Palonín 2:8 (1:2) 29.09. 15:30 -
Loštice B - Bratrušov 1:0 (1:0) 21.09. 15:30 -
Zábřeh B - Písařov 4:2 (3:1) 15.09. 16:00 -
Malá Morava - Bludov B 1:0p. (0:0) 14.09. 16:00 -
Líbivá - Juv. Mohelnice 5:6p. (1:2) 07.09. 16:00 -
Jestřebí - Třeština 4:5 (3:2) 01.09. 15:00