Profous Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Loštice B - Rapotín B 4:1 (2:1) 16.10. 14:30 -
Úsov - Juv. Mohelnice 4:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
Jestřebí - Lesnice B 1:2p. (0:1) 26.09. 15:00 -
Lesnice B - Dubicko 4:1 (3:0) 04.09. 16:00 -
Zábřeh B - Líbivá 9:2 (4:0) 28.08. 16:30 -
Oskava - Třeština 5:1 (1:0) 14.08. 17:00 -
Rovensko - Písařov 1:3 (0:2) 19.09. 16:00 -
Hanušovice - Malá Morava 3:0 (3:0) 29.08. 16:30 -
Brníčko - Libina B 0:2 (0:1) 15.08. 16:00 -
Postřelmov B - Rovensko 3:2p. (1:1) 09.08. 17:30 -
Zábřeh B - Leština B 2:1 (1:1) 27.10. 14:30 -
Hanušovice - Brníčko 7:1 (2:1) 26.10. 14:30 -
Brníčko - Malá Morava 4:1 (3:0) 19.10. 14:30 -
Brníčko - Libina B 2:7 (0:6) 05.10. 15:30 -
Libina B - Brníčko 4:1 (3:0) 22.09. 15:30 -
Rovensko - Oskava 3:4 (1:3) 07.09. 16:00 -
Písařov - Lukavice 3:0 (1:0) 04.09. 17:00 -
Postřelmov B - Bludov B 4:0 (3:0) 01.09. 16:00 -
Palonín - Zábřeh B 3:2p. (0:1) 25.08. 16:30 -
Libina B - Bludov B 6:0 (4:0) 18.08. 15:00 -
Rovensko - Bratrušov 3:6 (2:2) 15.06. 17:00 -
Hrabišín - Lesnice B 3:2p. (0:1) 25.05. 17:00 -
Podolí - Jedlí 3:0 (2:0) 19.05. 17:00 -
Rovensko - Brníčko 5:0 (2:0) 04.05. 16:30 -
Loštice B - Libina B 2:1p. (1:1) 21.04. 16:00 -
Leština B - Libina B 2:4 (1:1) 14.04. 15:30 -
Oskava - Hrabišín 2:4 (0:2) 13.04. 15:30 -
Juv. Mohelnice - Moravičany 3:2 (0:2) 24.03. 15:00 -
Bratrušov - Rovensko 2:1p. (1:1) 03.11. 14:00 -
Úsov - Brníčko 7:1 (2:1) 13.10. 15:00 -
Postřelmov B - Lukavice 3:1 (2:0) 06.10. 15:00 -
Moravičany - Bratrušov 1:5 (0:1) 27.09. 16:30 -
Libina B - Podolí 8:0 (6:0) 23.09. 15:00 -
Oskava - Juv. Mohelnice 1:2 (1:1) 08.09. 16:00 -
Rapotín B - Petrov-Sob. 3:1 (0:1) 25.08. 16:30 -
Lukavice - Malá Morava 1:0 (0:0) 10.06. 17:00 -
Krchleby - Rovensko 0:4 (0:2) 27.05. 15:30 -
Jedlí - Podolí 3:2 (1:1) 20.05. 17:00 -
Leština B - Rovensko 1:4 (0:1) 19.05. 17:00 -
Ruda B - Rovensko 0:8 (0:6) 13.05. 15:00 -
Vikýřovice - Malá Morava 11:2 (6:0) 01.05. 16:00 -
Písařov - Krchleby 1:2 (1:0) 22.04. 16:00 -
Ruda B - Vikýřovice 2:7 (1:4) 15.04. 15:00 -
Jedlí - Mohelnice B 1:9 (0:4) 05.11. 14:00 -
Písařov - Malá Morava 7:1 (2:1) 29.10. 14:30 -
Rovensko - Krchleby 5:2 (3:1) 07.10. 15:00 -
Rovensko - Leština B 3:1 (2:0) 30.09. 15:00 -
Rovensko - Malá Morava 4:0 (2:0) 02.09. 16:00 -
Rovensko - Palonín 3:3 (1:2) 10.06. 17:00 -
Malá Morava - Libina B 2:4 (2:3) 13.05. 16:30