Vojtek Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Příkazy - Střelice 5:0 (3:0) 23.03. 15:00 -
Přáslavice - Hlubočky B 5:1 (3:0) 05.11. 14:00 -
Štarnov - Sokol Odrlice 0:6 (0:3) 28.10. 14:30 -
FK Huzová - Velký Újezd 0:4 (0:2) 21.10. 14:30 -
TJ Střeň - Hodolany 3:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
SK Králová - Sokol Pňovice 6:2 (2:2) 01.10. 13:00 -
Dlouhá Loučka - Střelice 4:0 (3:0) 23.09. 15:30 -
Přáslavice - Drahanovice 1:3 (0:2) 09.09. 16:00 -
Blatec - Červenka 2:3 (2:2) 05.08. 15:00 -
Libina - Sudkov 5:0 (2:0) 28.05. 17:00 -
Smržice - Černovír 1:4 (1:1) 07.05. 16:30 -
Zvole - Písečná 5:1 (3:1) 23.04. 16:00 -
Bludov - Ruda 2:0 (1:0) 16.04. 16:00 -
Nový Malín - Žulová 2:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Sokol Bouzov - Sokol Odrlice 2:1p. (0:0) 10.10. 10:00 -
SK Sokol Těšetice - SFK Nedvězí 1:3 (1:0) 09.10. 15:00 -
Slavonín B - Slatinice B 2:1 (1:1) 28.09. 15:30 -
Hodolany - Červenka 5:1 (2:0) 26.09. 15:30 -
FK Huzová - SK Králová 2:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Šumvald - Střelice 3:2p. (1:0) 19.09. 15:30 -
Nová Hradečná - Střelice 1:5 (1:1) 05.09. 16:00 -
SK Grygov - Hodolany 1:6 (1:3) 04.09. 16:00 -
Horka - Přáslavice 3:0 (2:0) 21.08. 16:30 -
Slatinice B - Sokol Jívová 2:1p. (1:1) 14.08. 14:00 -
Vicov - Olšany 5:1 (3:0) 08.08. 17:00 -
Bohuňovice B - Hlubočky B 2:1p. (0:0) 01.08. 17:00 -
Červenka - Nová Hradečná 4:1 (2:1) 10.10. 15:00 -
Horka - Dlouhá Loučka 3:2 (1:2) 03.10. 15:00 -
Petrovice - Sokol Pňovice 2:6 (1:3) 27.09. 15:30 -
Babice - Drahanovice 1:6 (0:2) 26.09. 15:30 -
Střelice - Hodolany 2:4 (1:2) 20.09. 15:00 -
Příkazy - Slatinice B 6:1 (2:1) 19.09. 15:30 -
Dlouhá Loučka - Bohuňovice B 2:1 (1:1) 12.09. 16:00 -
Střelice - Blatec 2:1 (1:1) 06.09. 15:00 -
SFK Nedvězí - Náklo 3:0 (1:0) 05.09. 16:00 -
Chválkovice B - Štarnov 1:3 (0:2) 30.08. 15:15 -
SK Králová - Sokol Bouzov 2:9 (2:5) 29.08. 15:00 -
Slavonín B - Sokol Odrlice 5:3 (1:1) 23.08. 16:30 -
SK Grygov - Červenka 1:6 (1:4) 22.08. 16:30 -
Příkazy - Šumvald 2:1 (2:1) 15.08. 16:30 -
Hodolany - Blatec 2:1p. (1:0) 09.08. 17:00 -
Štarnov - Petrovice 4:0 (1:0) 08.08. 17:00 -
Šumvald - Lužice 3:2 (2:1) 02.08. 17:00 -
Lužice - Šumvald 0:2 (0:1) 12.10. 15:00 -
Blatec - Červenka 1:3 (1:1) 05.10. 15:00 -
Příkazy - Střelice 6:2 (1:1) 21.09. 15:30 -
Sokol Bouzov - Slavonín B 5:1 (3:0) 15.09. 14:30 -
Horka - Přáslavice 3:0 (1:0) 14.09. 16:00 -
Hodolany - Šumvald 4:0 (2:0) 08.09. 17:00 -
Moravská Huzová - Doloplazy B 1:2 (1:1) 07.09. 16:00