Adamec Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Sokol Rybí - Olbramice 0:1p. (0:0) 07.04. 15:30 -
Písek - Hrádek 2:4 (0:1) 15.10. 15:00 -
Metylovice - Staříč 4:0 (1:0) 17.09. 15:30 -
Milíkov - Bukovec 5:3 (3:1) 18.06. 17:00 -
Pržno - Metylovice 2:4 (0:3) 31.05. 17:30 -
Janovice - Tošanovice 2:3 (2:3) 07.09. 16:30 -
Chlebovice - Smilovice B 1:1 (0:1) 03.09. 10:00 -
Hukvaldy - Chlebovice 8:1 (4:1) 08.06. 17:30 -
Bukovec - Hukvaldy 1:3 (0:2) 24.04. 16:00 -
Šilheřovice - Kozmice 1:2 (0:1) 06.09. 16:30 -
Lučina - Smilovice 4:1 (2:0) 22.08. 17:00 -
Slavkov - Chlebičov 1:3 (0:3) 03.11. 14:00 -
Řepiště - Kr. Pole 6:1 (4:0) 26.10. 14:00 -
Stonava - Petřvald n. M. 1:4 (0:0) 12.10. 15:00 -
Petrovice B - In. Petrovice 1:2 (0:1) 29.09. 15:30 -
Kravaře - Štěpánkovice 2:0 (0:0) 22.09. 16:00 -
Tichá - Kozlovice 3:0 (1:0) 01.09. 16:30 -
Spálov - Vlčovice 2:2 (2:1) 18.08. 17:00 -
Petřvald n. M. - Starý Jičín 3:0 (0:0) 08.06. 17:00 -
SK Horní Suchá - Sedliště 2:3 (1:1) 25.05. 17:00 -
Mokré Lazce - Ludgeřovice 0:2 (0:1) 19.05. 10:00 -
Štěpánkovice - Slavkov 1:1 (1:1) 04.05. 16:00 -
Malé Hoštice - Budišov 2:3 (1:1) 28.04. 16:30 -
Starý Jičín - Mořkov 0:0 (0:0) 31.03. 15:30 -
Bystřice - Vratimov 3:2 (2:0) 04.11. 14:00 -
St. Město F-M - Dobrá 3:0 (1:0) 27.10. 14:00 -
Štěpánkovice - V. Heraltice 4:0 (1:0) 07.10. 15:00 -
Bolatice - Darkovičky 2:2 (0:1) 30.09. 15:30 -
Karlovice - MFK Bruntál B 4:1 (2:1) 15.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Bystřice 2:3 (2:1) 12.09. 16:30 -
Ostravice - Spálov 2:2 (1:1) 01.09. 16:30 -
Ludgeřovice - Štěpánkovice 0:1 (0:0) 25.08. 17:00 -
B.Albrechtice - Vratimov 1:1 (1:1) 19.08. 17:00 -
Kobeřice - V. Heraltice 3:1 (2:0) 11.08. 17:00 -
Kopřivnice - Ostravice 2:5 (0:3) 16.06. 14:00 -
Jablunkov - Vendryně 3:0 (1:0) 10.06. 17:00 -
Dobratice - Sedliště 7:0 (3:0) 01.06. 17:30 -
Tichá - Odry 3:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
Sedliště - Libhošť 3:1 (1:1) 12.05. 16:30 -
Tošanovice - Smilovice 0:5 (0:3) 28.04. 16:30 -
Ludgeřovice - Kravaře 5:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Jistebník - Vendryně 6:1 (2:1) 07.04. 15:30 -
Smilovice - Lučina 1:1 (1:0) 25.03. 15:00 -
Ludgeřovice - Bolatice 2:4 (0:2) 04.11. 14:00 -
Mořkov - Vlčovice 5:0 (0:0) 22.10. 14:00 -
Dobrá - Stonava 0:0 (0:0) 14.10. 15:00 -
B.Albrechtice - Hrabová 2:0 (1:0) 04.10. 16:00 -
Odry - Spálov 0:5 (0:2) 01.10. 15:30 -
Libhošť - Vendryně 3:0 (0:0) 10.09. 16:00 -
B.Albrechtice - Brušperk 2:3 (1:2) 27.08. 17:00