Hodánek Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Cholupice - Uh. sklady 4:1 (1:0) 24.03. 15:00 -
Partisan - Ďáblice B 2:2 (2:1) 16.03. 14:00 -
Kyje - Partisan 0:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Ďáblice - Háje 0:0 (0:0) 29.10. 14:30 -
Troja B - Raptors B 3:2 (1:1) 08.10. 16:00 -
Raptors - Uh. sklady 3:3 (1:0) 07.10. 16:00 -
Vršovice B - Kolovraty B 2:3 (1:1) 30.09. 13:30 -
Kosoř B - Čisovice 1:9 (1:3) 24.09. 16:30 -
Dukla C - Bílá Hora 3:4 (3:2) 22.09. 20:15 -
PerfectLanD - Sparta Krč 4:0 (3:0) 16.09. 16:30 -
International - Braník C 0:3 (0:0) 03.09. 11:00 -
Slavoj Podolí B - Lipence 2:2 (0:2) 26.08. 14:00 -
Union - Chodov 10:1 (3:1) 19.08. 10:45 -
Partisan - ČAFC B 0:2 (0:1) 12.08. 14:00 -
Braník B - Stodůlky 9:2 (4:0) 14.06. 17:30 -
Zličín B - Čakovice 3:3 (1:2) 04.06. 17:00 -
Újezd n. Lesy B - Újezd B 0:8 (0:3) 27.05. 14:00 -
Blatná B - Osek B 7:0 kont. (7:0) 07.05. 17:00 -
Dražejov B - Lom 0:7 (0:5) 06.05. 17:00 -
Volyně B - Štěkeň 1:3 (1:0) 30.04. 15:00 -
Balvani - Poříčí 2:3 (1:2) 29.04. 17:00 -
Slavoj Podolí B - Radotín B 6:2 (2:2) 29.04. 13:30 -
Vinoř - Ďáblice B 4:0 (3:0) 22.04. 17:00 -
Mládež - Střešovice B 2:3 (2:2) 16.04. 16:30 -
Osek B - Volyně B 5:0 (2:0) 08.04. 15:00 -
Číčenice - Blatná B 7:2 (3:0) 01.04. 16:30 -
Drahonice - Lom 2:0 (2:0) 09.10. 15:00 -
Osek B - Drahonice 3:1 (2:1) 18.09. 15:00 -
Bělčice B - Hoslovice 3:0 (1:0) 18.09. 10:00 -
Poříčí - Balvani 4:1 (0:0) 17.09. 16:30 -
Drahonice - Doubravice 5:4 (1:2) 28.08. 15:00 -
Lom - Blatná B 3:5 (2:1) 27.08. 16:00 -
Volyně B - Malenice 4:0 (2:0) 21.08. 17:00 -
Drahonice - Chelčice 0:4 (0:2) 12.06. 15:00 -
Osek B - Lom 3:3 (1:1) 29.05. 15:00 -
Radošovice - Hoslovice 3:1 (1:1) 28.05. 17:00 -
Bělčice B - Volyně B 3:3 (2:2) 01.05. 10:00 -
Lom - Chelčice 0:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Malenice - Číčenice 9:0 (6:0) 16.04. 17:00 -
Drahonice - Malenice 1:2 (1:1) 10.04. 15:00 -
Sm. Lhota - Albrechtice 4:5 (3:3) 06.11. 14:00 -
Doubravice - Malenice 2:2 (0:1) 31.10. 14:00 -
Kladruby - Radošovice 7:4 (3:3) 28.10. 14:00 -
Dražejov B - Blatná B 6:4 (2:3) 24.10. 15:30 -
Štěkeň - Lom 2:3 (0:3) 09.10. 15:30 -
Štěkeň B - Volyně B 1:4 (1:2) 26.09. 16:30 -
Kladruby - Čestice 7:1 (4:1) 25.09. 16:30 -
Lnáře - Radošovice 5:0 (1:0) 18.09. 16:30 -
Bělčice B - Hoslovice 1:3 (0:1) 12.09. 10:00 -
Chelčice - Lom 3:1 (1:0) 11.09. 17:00