Šistík Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Hať - Vítkovice B 1:5 (0:3) 14.04. 16:00 -
Fryčovice - Palkovice 1:2 (1:0) 06.04. 15:30 -
Orlová - Oldřišov 2:1 (1:1) 16.03. 15:00 -
Stonava - Dolní Datyně 0:0 (0:0) 18.11. 14:00 -
Libhošť - Štěpánkovice 6:2 (2:0) 04.11. 10:00 -
Odry - Fryčovice 2:1 (0:1) 21.10. 14:30 -
Heřmanice - Orlová 1:3 (0:2) 07.10. 15:00 -
Stonava - P. Polom 1:3 (0:1) 16.09. 15:30 -
Český Těšín - Stonava 3:1 (1:0) 12.08. 10:15 -
Ostrava-Jih - Hať 2:3 (1:1) 10.06. 14:00 -
Vřesina - Petřvald n. M. 1:5 (1:3) 21.05. 17:00 -
Vratimov - D.Benešov 2:2 (1:1) 20.05. 10:15 -
Raškovice - Petrovice 3:1 (3:0) 14.05. 16:30 -
Český Těšín - D.Benešov 3:0 (1:0) 13.05. 10:30 -
Kobeřice - Háj 3:0 (1:0) 07.05. 16:30 -
Darkovičky - Stará Bělá 1:1 (0:0) 15.04. 16:00 -
Vřesina - Heřmanice 1:0 (0:0) 09.04. 15:30 -
Háj - Vratimov 5:0 (2:0) 01.04. 15:30 -
Smilovice - Lučina 2:0 (1:0) 05.11. 14:00 -
Lučina - Raškovice 0:4 (0:1) 29.10. 14:30 -
Jakubčovice - Brušperk 4:1 (2:1) 08.10. 15:00 -
Hať - Velká Polom 2:5 (0:0) 02.10. 15:00 -
D.Benešov - Orlová 3:2 (2:1) 03.09. 16:00 -
Ostravice - Stachovice 1:2 (1:1) 27.08. 16:30 -
Řepiště - Orlová 4:2 (1:2) 24.08. 17:00 -
Petřvald n. M. - Bolatice 1:0 (0:0) 06.08. 17:00 -
Petrovice - Čeladná 6:3 (4:1) 04.06. 17:00 -
Jakubčovice - Hlubina 3:1 (1:0) 21.05. 16:30 -
Chlebičov - Ludgeřovice 4:2 (2:0) 15.05. 17:00 -
Ostrava-Jih - Darkovice 6:0 (1:0) 30.04. 14:00 -
Kobeřice - Krnov 1:1 (0:0) 13.04. 17:30 -
Český Těšín - Oldřišov 1:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Tísek - Mořkov zrušen -
Petřvald n. M. - Kobeřice 4:2 (3:1) 30.10. 14:30 -
Břidličná - Fulnek zrušen -
Jistebník - St. Město F-M 0:1 (0:0) 25.09. 15:30 -
Krnov - Hlubina 2:0 (1:0) 12.09. 16:00 -
Kopřivnice - Veřovice 2:2 (0:1) 04.09. 16:00 -
Mořkov - Kozlovice 2:4 (1:2) 29.08. 16:30 -
Hlubina - Čeladná 4:2 (3:0) 25.08. 17:00 -
Chuchelná - Strahovice 0:4 (0:1) 22.08. 15:30 -
Lučina - Vratimov B 3:1 (1:0) 21.08. 16:30 -
Fulnek - Orlová zrušen -
Fulnek - Kobeřice 4:2 (3:0) 10.10. 15:00 -
Tísek - Veřovice 2:2 (1:2) 04.10. 15:30 -
Bílovec - Oldřišov 2:0 (1:0) 27.09. 16:00 -
Jeseník - Starý Jičín 1:2 (1:1) 13.09. 16:00 -
Bílovec - Petrovice 9:1 (2:1) 30.08. 17:00 -
Stonava - Dolní Lutyně 9:0 (4:0) 22.08. 13:30 -
Kobeřice - P. Polom 1:1 (0:1) 16.08. 17:00