Macko Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dražice - Protivín 3:4 (0:1) 16.04. 17:00 -
Táborsko B - Třeboň 2:1 (1:0) 26.03. 10:15 -
Č. Krumlov - Blatná 5:3 (2:1) 09.11. 14:00 -
S.Ústí - Č. Krumlov 1:7 (0:2) 19.10. 15:30 -
Dačice - Ševětín 4:2 (1:0) 28.09. 16:00 -
Táborsko B - Lažiště 1:0 (1:0) 21.09. 10:15 -
Milevsko B - Dačice 4:6 (2:3) 09.06. 17:00 -
Roudné - Rudolfov 3:2 (0:1) 04.05. 10:00 -
Milevsko - Olešník 0:1 (0:1) 13.04. 16:30 -
Milevsko - Želeč 1:1 (1:1) 11.11. 14:00 -
Blatná - Jankov 2:0 (2:0) 03.11. 14:00 -
Katovice - Hluboká 2:4 (1:2) 13.10. 15:30 -
Čimelice - Č. Krumlov 1:1 (1:0) 22.09. 16:30 -
Třeboň - Blatná 2:0 (0:0) 09.09. 10:30 -
Katovice - Roudné 2:3 (1:1) 18.08. 17:00 -
Osek - Želeč 2:7 (1:2) 16.06. 13:30 -
Katovice - Rudolfov 2:2 (0:0) 02.06. 17:00 -
Hluboká - Milevsko 1:2 (0:1) 27.05. 17:00 -
Želeč - Olešník 3:1 (2:1) 12.05. 17:00 -
Milevsko - S.Ústí 2:1 (2:0) 29.04. 17:00 -
Želeč - Dačice 9:0 (4:0) 14.04. 16:30 -
Dražice - Osek 0:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Táborsko B - Třeboň 2:0 (0:0) 28.09. 10:15 -
Dačice - Hluboká 4:4 (2:3) 02.09. 17:00 -
Dražice - Třeboň 0:1 (0:1) 19.08. 17:00 -
Soběslav - Dačice 1:0 (1:0) 17.06. 17:00 -
Olešník - Soběslav 3:4 (3:3) 27.05. 17:00 -
Osek - Milevsko 0:3 (0:2) 13.05. 17:00 -
Želeč - Protivín 1:0 (0:0) 08.05. 17:00 -
Třeboň - J. Hradec 0:2 (0:0) 02.04. 10:30 -
Písek B - Soběslav 1:1 (0:0) 11.03. 13:15 -
Protivín - Planá n.Luž. 3:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Dačice - Planá n.Luž. 2:2 (1:2) 22.10. 15:30 -
Katovice - Dačice 6:2 (3:0) 01.10. 16:00 -
Milevsko - Třeboň 0:0 (0:0) 25.09. 16:30 -
Hluboká - Ševětín 1:0 (1:0) 28.08. 17:00 -
Soběslav - Písek B 2:1 (1:0) 13.08. 17:00 -
Osek - Čimelice 2:2 (1:1) 18.06. 17:00 -
Dačice - Dražice 1:0 (0:0) 28.05. 15:00 -
Osek - Veselí 4:0 (2:0) 14.05. 17:00 -
Rudolfov - Prachatice 2:0 (1:0) 30.04. 17:00 -
Hluboká - Želeč 2:2 (2:0) 17.04. 17:00 -
Katovice - Prachatice 5:0 (2:0) 26.03. 15:00 -
Želeč - Dačice 2:0 (1:0) 10.10. 16:00 -
Dražice - Hluboká 2:0 (1:0) 26.09. 16:30 -
Písek B - Planá n.Luž. 1:1 (1:1) 12.09. 13:15