Esterka Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Čáslavice - Radotice 0:1 (0:1) 29.10. 14:30 -
Stařeč B - Kouty B 1:2 (1:0) 28.10. 14:30 -
Domamil - Želetava B 3:1 (1:1) 08.10. 15:00 -
Štěměchy - Jakubov 1:3 (0:1) 24.09. 15:30 -
Přibyslavice B - Podhorácko 3:2 (0:1) 09.09. 16:00 -
Želetava B - Blatnice B 7:0 (5:0) 02.09. 16:00 -
Ocmanice - Budišov-Nárameč B 2:3 (1:2) 27.08. 10:15 -
Pyšel B - Kralice 1:1 (1:1) 26.08. 16:30 -
Kouty B - Jakubov 1:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Hodov - Valeč B 0:3 (0:0) 13.08. 16:00 -
Přibyslavice B - Police 3:0 (0:0) 10.06. 16:30 -
FŠ Třebíč B - Budišov-Nárameč B 6:3 (3:1) 04.06. 16:30 -
Smrk - Kralice 3:2 (1:1) 28.05. 16:30 -
Štěměchy - Domamil 2:2 (1:1) 21.05. 16:30 -
Blatnice B - Stařeč B 1:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Pyšel B - Kralice 2:1 (0:1) 30.04. 16:00 -
Smrk - Hodov 3:2 (1:1) 09.04. 15:30 -
Dukovany B - Valeč B 5:2 (3:1) 02.04. 15:30 -
Vyskytná - Senožaty 10:0 (6:0) 15.10. 14:30 -
Lukavec - Budíkov 1:2 (0:1) 09.10. 15:00 -
Horní Ves - Božejov 1:3 (1:0) 08.10. 15:00 -
Žirov - Lukavec 0:5 (0:3) 01.10. 15:00 -
N. Cerekev - Maraton C 1:3 (0:1) 28.09. 15:30 -
Hořepník - Horní Ves 4:0 (1:0) 24.09. 16:30 -
H. Cerekev B - Vyskytná 2:8 (2:4) 18.09. 15:30 -
Žirov - Plačkov 0:5 (0:2) 17.09. 15:00 -
Častrov - Jiřice B 2:1 (1:0) 04.09. 16:00 -
Maraton C - Božejov 2:1 (1:0) 28.08. 15:00 -
Rohozná - Počátky 0:1 (0:1) 27.08. 16:30 -
Černovice B - Horní Ves 4:0 (0:0) 14.08. 16:00 -
Žirovnice B - Jiřice 4:1 (2:0) 11.06. 16:30 -
Lípa B - Víska 6:1 (4:0) 05.06. 16:30 -
Košetice B - Čejov 0:4 (0:2) 04.06. 16:30 -
Černovice B - Božejov 2:4 (0:2) 29.05. 16:00 -
Božejov - N. Cerekev 4:2 (2:0) 22.05. 15:00 -
Petrovice - Vyskytná 0:5 (0:4) 15.05. 16:30 -
Blatnice B - Police 1:0 (0:0) 07.11. 14:00 -
Smrk - Mohelno 1:1 (0:0) 24.10. 14:30 -
Štěměchy - Blatnice B 4:0 (1:0) 17.10. 14:30 -
Ocmanice - Kralice 2:0 (0:0) 10.10. 10:15 -
Přibyslavice B - Želetava B 10:3 (5:2) 09.10. 15:00 -
Valeč B - Hodov 2:1 (1:0) 03.10. 15:00 -
Heraltice - Štěměchy 4:5 (1:3) 26.09. 15:30 -
Mohelno - FŠ Třebíč B 4:1 (3:1) 25.09. 15:30 -
Mohelno - Valeč B 3:0 (2:0) 12.09. 16:00 -
Budišov-Nárameč B - Březník 4:0 (2:0) 28.08. 15:00 -
Valeč - Přibyslavice B 10:1 (6:1) 22.08. 16:30 -
Přibyslavice B - Podhorácko 2:4 (0:1) 15.08. 16:30 -
Litohoř - Stařeč B 1:0 (0:0) 15.08. 10:15 -
Blatnice B - Jakubov 3:2 (3:0) 08.08. 16:30