Jirák Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slaný - Č. Brod 0:0 (0:0) 09.03. 14:30 -
Doubí - Rozstání 6:1 (3:0) 04.11. 17:30 -
Skalice - Košťálov 1:0 (1:0) 29.10. 17:00 -
Doubí B - JOKERS 2:4 (0:3) 22.10. 15:30 -
Lomnice - Hrádek 1:4 (0:2) 21.10. 15:30 -
Skalice - Chrastava 1:4 (1:2) 15.10. 10:30 -
Čáslav - Slavia HK 1:3 (0:2) 01.10. 16:00 -
Stráž p. R. - Ž. Brod 3:2 (2:0) 23.09. 13:00 -
Doubí B - Vesec B 3:2 (3:2) 10.09. 17:00 -
Letohrad - Čáslav 1:0 (0:0) 09.09. 17:00 -
Lomnice - Nový Bor 7:2 (3:1) 26.08. 17:00 -
Lomnice - Pěnčín 1:4 (1:1) 09.06. 17:30 -
Nová Ves - Rynoltice 3:3 (3:2) 07.06. 18:00 -
Jilemnice - Kamenice 0:3 (0:1) 27.05. 17:00 -
Chrudim B - Benátky 1:4 (0:2) 21.05. 10:15 -
Lomnice - V. Hamry B 2:7 (1:4) 17.05. 17:30 -
Rozstání - Rychnov 1:0 (0:0) 14.05. 14:00 -
Rozstání B - Chotyně 6:1 (3:1) 07.05. 14:00 -
D. Králové - Náchod 0:2 (0:1) 16.04. 16:30 -
Ž. Brod - Višňová 4:0 (2:0) 26.03. 16:00 -
Skalice - Pěnčín 5:0 (3:0) 12.11. 14:00 -
JOKERS - Rynoltice 1:3 (1:1) 05.11. 10:00 -
Nová Ves - Machnín 9:0 (4:0) 30.10. 14:00 -
Doksy B - VTJ Rapid 1:5 (0:2) 29.10. 14:30 -
Brandýs n.L. - D. Králové 1:0 (1:0) 15.10. 10:15 -
Sedmihorky - Skalice 1:1 (1:0) 08.10. 16:00 -
Rozstání - Žibřidice 2:2 (2:2) 25.09. 14:00 -
Vratislavice B - Zdislava 7:2 (3:0) 18.09. 15:00 -
B. Kostel B - Dolní Řasnice 3:2 (1:2) 04.09. 17:00 -
Višňová - Ž. Brod 4:0 (2:0) 27.08. 17:00 -
Desná - Hejnice 3:2 (2:2) 11.06. 17:00 -
Plavy - Držkov 0:2 (0:1) 11.06. 14:30 -
V. Hamry B - Turnov 1:3 (1:3) 28.05. 10:30 -
Skalice - Rovensko 3:1 (1:1) 15.05. 10:30 -
Žibřidice - Žandov 3:1 (1:0) 14.05. 15:00 -
Přepeře B - H. Branná 7:0 (3:0) 07.05. 14:00 -
Jaroměř - Chlumec B 2:3 (2:0) 01.05. 17:00 -
Dolní Řasnice - Frýdlant B 1:2 (0:0) 30.04. 17:00 -
Lomnice - Skalice 1:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Pěnčín - B. Kostel 2:3 (1:2) 09.04. 15:00 -
Nový Bor - V. Hamry B 1:2 (0:1) 02.04. 16:30 -
Mšeno - Bozkov 6:3 (3:1) 06.11. 10:15 -
Desná - Sedmihorky 1:4 (0:2) 30.10. 14:00 -
Hořice - Libčany 0:7 (0:3) 17.10. 14:30 -
Frýdlant C - Horní Řasnice 1:1 (0:0) 15.10. 18:00 -
Žibřidice - Rozstání 2:1 (1:0) 09.10. 15:00 -
Ž. Brod - Hejnice 7:0 (3:0) 02.10. 16:00 -
Hodkovice - Žandov 1:0 (0:0) 28.09. 16:30 -
B. Kostel - Pěnčín 4:0 (2:0) 26.09. 15:30 -
V. Hamry B - Desná 6:0 (3:0) 19.09. 16:30