Kemény Zdeněk
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
FC ROMO - Malonty zrušen -
H. Planá - Č. Krumlov B 2:4 (1:4) 19.09. 16:30 -
FC ROMO - H. Planá 2:6 (1:3) 12.09. 13:30 -
Kaplice B - N.Ves-Brloh 5:0 (0:0) 10.11. 14:00 -
Přídolí - Kaplice B 1:8 (0:4) 19.10. 15:30 -
FC ROMO - Větřní B zrušen -
Malonty - V. Brod 4:2 (3:2) 06.10. 16:00 -
Kaplice B - H. Planá 1:2 (1:1) 08.09. 17:00 -
FC ROMO - Křemže zrušen -
Malonty - Frymburk B 12:0 (4:0) 25.05. 17:00 -
V. Brod - N.Ves-Brloh 4:3 (3:1) 18.05. 17:00 -
Kájov - Přídolí 9:1 (4:1) 27.04. 17:00 -
V. Brod - Kájov 0:5 (0:2) 29.09. 16:00 -
V. Brod - Frymburk B 7:1 (3:0) 01.09. 17:00 -
FC ROMO - Rožmberk zrušen -
Č. Krumlov B - Chvalšiny 4:2 (4:0) 25.08. 17:00 -
D. Dvořiště - Č. Krumlov B 1:3 (1:1) 02.06. 17:00 -
Č. Krumlov B - FC Lipno 2:1 (2:0) 27.05. 17:00 -
Světlík - Přídolí 0:3 (0:1) 12.05. 17:00 -
FC Lipno - H. Planá 4:6 (2:1) 05.05. 17:00 -
V. Brod - Č. Krumlov B 2:0 (0:0) 28.04. 17:00 -
FC Lipno - Kájov 1:4 (1:0) 21.04. 17:00 -
V. Brod - N.Ves-Brloh B 8:0 (3:0) 14.04. 16:30 -
Rožmberk - V. Brod B 5:11 (1:6) 22.10. 15:30 -
FC Lipno - Č. Krumlov B 5:1 kont. (5:1) 14.10. 15:30 -
Č. Krumlov B - Přídolí 2:4 (2:1) 07.10. 16:00 -
Malonty - Kájov 4:2 (1:2) 30.09. 16:00 -
V. Brod B - Rožmberk 3:0 kont. (0:2) 02.09. 13:30 -
Kájov - Frymburk B 6:2 (1:2) 16.06. 18:00 -
Č. Krumlov B - Křemže 2:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Malonty - Zl. Koruna 3:7 (0:7) 28.05. 13:30 -
D. Dvořiště - Frymburk B 4:2 (2:1) 20.05. 17:00 -
Malonty - Č. Krumlov B 4:1 (2:1) 06.05. 17:00 -
Malonty - Přídolí 4:2 (2:2) 22.04. 17:00 -
Světlík - D. Dvořiště 0:1 (0:1) 15.04. 16:30 -
Č. Krumlov B - Kájov 3:4 (1:2) 09.04. 13:00 -
Velešín B - Benešov 3:1 (2:0) 23.10. 15:30 -
Frymburk B - Křemže 2:1 (0:1) 15.10. 15:30 -
V. Brod B - FC ROMO 5:6 (3:4) 08.10. 12:30 -
Zl. Koruna - Frymburk B 9:2 (5:1) 25.09. 13:00 -
Kájov - D. Dvořiště 1:1 (1:0) 17.09. 16:30 -
D. Dvořiště - H. Planá 2:2 (0:2) 10.09. 10:00 -
Světlík - N.Ves-Brloh B 1:1 (0:0) 03.09. 17:00 -
Malonty - Kájov 0:5 (0:3) 27.08. 17:00 -
Kájov - Frymburk B 3:2 (2:1) 04.06. 15:00 -
Rožmberk - V. Brod B 1:5 (1:2) 29.05. 14:00 -
D. Dvořiště - Kájov 1:5 (1:3) 28.05. 12:15 -
Vltavan - Přídolí 3:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
V. Brod B - Holubov 5:2 (2:0) 14.05. 13:30 -
Benešov - FC Lipno 5:3 (1:3) 01.05. 15:00