Marek Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rychnov - Harrachov 8:1 (4:0) 06.04. 13:30 -
Slavia HK - Chlumec 0:2 (0:1) 30.03. 10:00 -
Ž. Brod B - V. Hamry B 2:1 (2:1) 11.11. 13:30 -
Košťálov - Doubí 4:0 (2:0) 03.11. 13:30 -
Kamenice - Pěnčín 1:1 (1:1) 27.10. 13:30 -
Rovensko - B. Kostel 1:7 (0:1) 20.10. 15:00 -
Vilémov - T.Kadaň 1:0 (1:0) 29.09. 16:00 -
Rychnov - Smržovka 0:3 (0:3) 15.09. 13:30 -
Skalice - Višňová 5:1 (2:0) 09.09. 10:30 -
Semily - H. Branná 0:1 (0:0) 25.08. 17:00 -
Ž. Brod - B. Kostel 3:2 (3:1) 18.08. 17:00 -
Pěnčín - Mšeno B 3:0 (2:0) 16.06. 17:00 -
Hejnice B - Dětřichov 4:0 (4:0) 20.05. 15:00 -
Holany - Pěnčín 7:1 (5:0) 19.05. 11:00 -
Sedmihorky - Doksy 1:3 (0:1) 05.05. 17:00 -
Semily - Sedmihorky 2:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
Hodkovice - Rozstání 2:2 (1:2) 21.04. 17:00 -
Ž. Brod - Přepeře 0:3 (0:0) 24.03. 10:30 -
Vysoká - Vrchlabí 1:0p. (0:0) 04.11. 14:00 -
Hodkovice - Holany 1:3 (0:1) 29.10. 14:30 -
Roztoky - Plavy 1:2 (1:1) 28.10. 14:30 -
Desná - Cvikov 4:0 (2:0) 21.10. 15:30 -
Hrádek - Přepeře 2:0 (1:0) 07.10. 12:00 -
Doksy - B. Kostel 0:3 (0:0) 16.09. 16:30 -
Skalice - Hrádek 8:1 (3:1) 27.08. 10:30 -
Holany - Doksy B 1:2 (0:1) 26.08. 11:00 -
Sedmihorky - B. Kostel 4:0 (2:0) 19.08. 15:00 -
Kr. Studánka - VTJ Rapid 1:1 (0:0) 17.06. 10:45 -
Ž. Brod - B. Kostel 6:1 (2:1) 03.06. 17:00 -
Hrádek - Č. Lípa 3:1 (1:1) 13.05. 17:00 -
Litvínov - Neštěmice 2:4 (1:2) 06.05. 17:00 -
Ž. Brod - Lomnice 5:1 (1:0) 01.04. 16:00 -
V. Hamry - B. Kostel 3:0 (1:0) 30.10. 14:30 -
Bozkov - Doksy 3:1 (2:1) 08.10. 16:00 -
Č. Lípa - Hrádek 6:0 (6:0) 01.10. 16:30 -
H. Branná - Jablonec 2:2 (2:0) 18.09. 17:00 -
Semily - Mšeno 0:6 (0:5) 03.09. 17:00 -
Lomnice - Ž. Brod 3:2 (2:2) 20.08. 17:00 -
Mšeno - Ž. Brod 2:2 (1:1) 21.05. 17:00 -
Doksy - Chrastava 0:4 (0:2) 07.05. 17:00 -
Košťálov - Višňová 0:0 (0:0) 16.04. 17:00 -
Skalice - Hejnice 2:1 (1:1) 10.04. 10:30 -
Mšeno - Sedmihorky 2:0 (2:0) 02.04. 16:30 -
Lomnice - Č. Lípa 0:2 (0:0) 19.03. 15:00 -
Sedmihorky - Č. Lípa 1:2 (0:1) 31.10. 14:00 -
Rovensko - Stráž p. R. 3:3 (1:3) 17.10. 15:30 -
Doubí - VTJ Rapid 4:3 (4:0) 10.10. 16:00 -
Mimoň - Desná 1:6 (1:1) 26.09. 16:30 -
Rynoltice - Kr. Studánka 1:0 (0:0) 22.08. 17:00