Šůma Josef
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Štětí - Nespeky 0:0 (0:0) 23.03. 10:15 -
Trutnov - Mýto 3:2 (0:2) 11.11. 14:00 -
Louny - Hřebeč 2:2 (2:2) 24.09. 13:30 -
Jablonec - Harrachov 2:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Hrádek - Sedmihorky 3:0 (1:0) 09.09. 17:00 -
Mimoň - Semily 2:0 (1:0) 02.09. 17:00 -
Náchod - Č. Skalice 2:1 (0:0) 19.08. 17:00 -
Trutnov - Ústí n/O 1:2 (1:2) 03.06. 17:00 -
Libiš - Březová 0:6 (0:4) 06.05. 10:15 -
Vilémov - Kosmonosy 0:1 (0:1) 01.04. 16:30 -
Neratovice - Újezd 1:3 (1:0) 28.10. 10:15 -
Mimoň - Lomnice 2:7 (1:5) 15.10. 15:30 -
Turnov - V. Hamry 0:1 (0:1) 09.10. 16:00 -
Admira B - Chomutov 1:2 (1:1) 25.09. 14:30 -
Trutnov - Mýto 0:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
Mimoň - Skalice 0:6 (0:3) 27.08. 17:00 -
Cidlina - Ústí n/O 2:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Chrastava - B. Kostel 7:5 (4:2) 06.08. 17:00 -
Albrechtice - Mšeno 2:2 (1:0) 11.06. 16:00 -
Horky - Kosmonosy 2:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
D. Králové - Hlinsko 3:3 (2:1) 15.04. 17:00 -
Libiš - Čáslav 0:2 (0:2) 19.03. 10:15 -
Libiš - Kutná Hora 5:1 (1:1) 16.10. 10:15 -
Srbice - Domoušice 1:0p. (0:0) 09.10. 16:00 -
Rynoltice - Košťálov 3:3 (1:2) 02.10. 16:00 -
Semily - Rychnov 1:2 (0:0) 28.09. 16:30 -
Desná - Lomnice 3:3 (0:2) 25.09. 16:30 -
Turnov - Višňová 1:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
LOKO Č. Lípa - Mimoň 1:4 (0:0) 04.09. 17:00 -
Lovosice - Brná 2:0 (0:0) 28.08. 10:15 -
Vesec - Doksy B 4:3 (2:1) 22.08. 17:00 -
Libčany - Kostelec 8:1 (3:0) 14.08. 17:00 -
B. Kostel - Semily 3:2 (3:1) 08.08. 17:00 -
Rozstání - Žibřidice 2:8 (2:5) 11.10. 14:00 -
Stráž p. R. - Ž. Brod 3:1 (1:0) 03.10. 16:00 -
Skalice - Hrádek 2:1 (2:0) 20.09. 10:30 -
Turnov - Nový Bor 4:2 (1:1) 13.09. 17:00 -
Jílové - Litoměřicko 1:0 (1:0) 05.09. 17:00 -
Lokomotiva - Třebechovice 7:0 (2:0) 29.08. 17:00 -
Mírová - Rychnov 0:2 (0:2) 22.08. 14:00 -
Duchcov - Krásný Dvůr 20:1 (9:0) 26.10. 11:00 -
Frýdlant - Desná 4:1 (2:0) 12.10. 10:30 -
Rynoltice - Bělá 1:3 (0:1) 05.10. 16:00 -
Libčany - Chlumec B 2:1 (1:0) 21.09. 16:30 -
Lučany - V. Hamry B 1:4 (0:2) 14.09. 16:30 -
Skalice - Rovensko 1:0 (1:0) 08.09. 10:30 -
Pěnčín - B. Kostel 3:1 (2:1) 24.08. 17:00 -
Turnov - Nový Bor 7:0 (7:0) 18.08. 17:00 -
Mimoň - Lomnice 0:5 (0:4) 15.06. 13:00 -
Chrastava - Vratislavice 4:8 (1:3) 26.05. 17:00