Marek Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Velešín - N.Ves-Brloh 8:0 (4:0) 21.10. 15:30 -
Kájov - Velešín 1:5 (1:2) 14.10. 15:30 -
V. Brod - D. Dvořiště B zrušen -
H. Planá - V. Brod zrušen -
Kájov - Přídolí 0:5 (0:1) 22.10. 15:30 -
H. Planá - Kájov 7:3 (3:1) 15.10. 15:30 -
Č. Krumlov B - V. Brod zrušen -
FC Lipno - Holubov 1:4 (1:3) 01.10. 16:00 -
N.Ves-Brloh - H. Planá 1:0p. (0:0) 24.09. 16:30 -
H. Planá - FC Lipno 8:1 (3:1) 20.08. 17:00 -
N.Ves-Brloh - Holubov 3:2p. (2:1) 11.06. 17:00 -
H. Dvořiště - FC Lipno 4:3p. (1:1) 28.05. 13:30 -
FC Lipno - Přídolí 3:4 (3:1) 14.05. 17:00 -
FC ROMO - Kájov zrušen -
N.Ves-Brloh - Kaplice B 0:3 (0:3) 06.11. 14:00 -
Přídolí - Křemže 1:2p. (1:0) 30.10. 14:00 -
FC Lipno - FC ROMO zrušen -
Kájov - FC ROMO zrušen -
H. Dvořiště - V. Brod zrušen -
H. Planá - Přídolí 1:0 (0:0) 04.09. 17:00 -
H. Dvořiště - Kaplice B 1:9 (0:5) 04.10. 16:00 -
H. Dvořiště - FC ROMO 2:1 (0:0) 19.09. 13:00 -
V. Brod - Přídolí 4:3 (2:2) 29.08. 17:00 -
V. Brod - Větřní B 3:1 (0:1) 09.11. 14:00 -
V. Brod - Přídolí 3:2 (1:1) 26.10. 14:30 -
Větřní B - N.Ves-Brloh 1:2p. (0:0) 06.10. 12:30 -
Holubov - Větřní B 2:3p. (2:0) 22.09. 16:30 -
Rožmberk - Kaplice B 5:12 (4:5) 09.06. 17:00 -
Frymburk B - Kájov 2:3p. (0:0) 02.06. 13:30 -
H. Dvořiště - Rožmberk 1:0 (1:0) 26.05. 13:30 -
Kaplice B - Benešov 5:1 (4:1) 12.05. 17:00 -
Č. Krumlov B - Křemže 1:2p. (1:1) 05.05. 17:00 -
Kaplice B - Rožmberk 9:0 (4:0) 04.05. 13:30 -
Frymburk B - FC Lipno 2:3 (1:2) 28.04. 13:30 -
Rožmberk - H. Dvořiště 2:3p. (2:2) 21.04. 17:00 -
Holubov - Benešov 4:1 (2:1) 14.04. 16:30 -
Frymburk B - N.Ves-Brloh 2:1 (1:1) 28.10. 13:30 -
Holubov - H. Dvořiště 7:1 (5:0) 21.10. 15:30 -
Benešov - Holubov 2:3 (2:1) 07.10. 16:00 -
Holubov - Rožmberk 0:5 (0:1) 30.09. 16:00 -
N.Ves-Brloh - Přídolí 4:1 (0:0) 23.09. 16:30 -
Benešov - FC ROMO zrušen -
H. Dvořiště - Kaplice B 1:5 (1:1) 02.09. 13:30 -
Světlík - Malonty 2:3 (0:2) 09.06. 17:00 -
FC Lipno - Přídolí 4:2 (2:0) 02.06. 17:00 -
Benešov - Holubov 1:0 (1:0) 29.04. 17:00 -
H. Dvořiště - FC ROMO 3:7 (3:4) 28.04. 13:30 -
Větřní B - Benešov 4:1 (3:0) 22.04. 17:00 -
V. Brod B - FC ROMO 2:4 (0:4) 15.04. 16:30 -
Kájov - Přídolí 4:0 (2:0) 14.04. 16:30