Jindáček Milan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Častolovice - Lípa 0:0 (0:0) 15.10. 16:00 -
Velešov B - Borohrádek 5:2 (2:1) 08.10. 16:00 -
K. Lhota - Křovice 2:2 (1:0) 30.09. 16:00 -
Čermná - Solnice C 0:5 (0:1) 23.09. 16:30 -
Petrovice - Žďár 3:0 (2:0) 03.09. 17:00 -
Č. Meziříčí B - Javornice B 0:0 (0:0) 27.08. 16:00 -
Žďár - Rokytnice 3:3 (2:1) 26.08. 17:00 -
Dobré - Velešov B 8:0 (3:0) 10.06. 15:00 -
Slatina - Javornice B 2:3p. (2:2) 16.10. 15:30 -
Častolovice B - Křivice 6:1 (2:0) 08.10. 13:00 -
Labuť Rychnov - Solnice C 0:6 (0:4) 01.10. 16:00 -
Javornice B - Č. Meziříčí B 3:1 (1:0) 25.09. 10:00 -
Přepychy - Žďár 4:3 (3:1) 24.09. 10:00 -
Labuť Rychnov - Olešnice 14:2 (6:0) 17.09. 16:30 -
Dobré - Křivice 3:2 (0:1) 11.09. 16:30 -
Roveň - Čermná 2:0 (1:0) 03.09. 17:00 -
Petrovice - Přepychy 3:2 (1:0) 21.08. 17:00 -
Solnice C - Roveň 2:0 (1:0) 13.08. 17:00 -
Olešnice - Přepychy B 2:4 (1:1) 11.06. 14:00 -
Dobré - Týniště B 1:3 (0:1) 29.05. 17:00 -
Žďár - Velešov B 6:0 kont. (6:0) 22.05. 17:00 -
Přepychy B - Roveň 0:2 (0:0) 30.04. 10:00 -
Žďár - Petrovice 1:2 (1:0) 23.04. 17:00 -
Javornice B - Častolovice B 1:2 (1:1) 20.04. 16:30 -
Slatina - Domašín 1:5 (1:3) 16.04. 16:30 -
Velešov B - Křovice 1:2 (0:2) 10.04. 16:00 -
Častolovice B - Přepychy B 11:2 (8:1) 09.04. 16:30 -
Čermná - K. Lhota B 2:1 (2:1) 09.10. 15:00 -
Velešov B - Petrovice 0:4 (0:2) 02.10. 15:00 -
K. Lhota B - Slatina 3:0 (2:0) 25.09. 15:30 -
Petrovice - Křovice 3:1 (1:0) 19.09. 16:00 -
Labuť Rychnov - Petrovice 3:1 (2:0) 11.09. 16:30 -
Dobré - Labuť Rychnov 4:4 (0:0) 05.09. 16:30 -
Častolovice B - Slatina 4:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Olešnice - Č. Meziříčí B 0:7 (0:2) 22.08. 17:00 -
Rokytnice - Čermná 2:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Žďár - Křivice 1:0 (0:0) 14.08. 17:00 -
Křovice - Dobré 2:3 (1:3) 07.08. 17:00 -
Křovice - Dobré 0:2 (0:2) 10.10. 15:00 -
Dobruška B - Petrovice 9:0 (6:0) 27.09. 15:30 -
Dobré - Roveň 10:0 (4:0) 20.09. 16:00 -
Rychnov B - Velešov 2:3p. (2:1) 13.09. 13:00 -
Labuť Rychnov - Roveň 5:1 (3:1) 05.09. 17:00 -
Lukavice - Častolovice 1:3 (0:2) 29.08. 17:00 -
Voděrady - Dobré 0:4 (0:2) 22.08. 17:00 -
Borohrádek - Zdelov 3:2p. (2:1) 16.08. 17:00 -
Kostelec B - Křivice 3:0 (0:0) 10.11. 14:00 -
Rychnov B - Deštné 1:6 (1:2) 03.11. 10:30 -
Boharyně - Prasek 4:1 (1:0) 02.11. 14:00 -
Zdelov - Žďár 5:1 (3:1) 26.10. 14:30