Janoch Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Pardubice B - Brozany 0:1 (0:0) 27.09. 10:15 -
Zápy - Pardubice B 2:1 (1:1) 13.09. 16:30 -
Karlovy Vary - Domažlice 2:3 (1:1) 20.10. 10:30 -
SK Rakovník - Motorlet 0:4 (0:3) 12.10. 13:00 -
Vltavín - Benešov 2:0 (1:0) 28.09. 10:15 -
Karlovy Vary - Sparta B 2:1p. (0:0) 08.09. 10:30 -
Ústí n/O - Teplice B 3:2 (3:0) 10.08. 17:00 -
Vyšehrad - Litoměřicko 7:1 (5:0) 08.06. 17:00 -
Velvary - Benešov 2:1 (1:1) 25.05. 17:00 -
Ústí n/O - Králův Dvůr 0:2 (0:0) 04.05. 17:00 -
Březová - Motorlet 2:3 (1:2) 20.04. 15:00 -
Písek - Dobrovice 1:0 (0:0) 06.04. 10:15 -
Ústí n/O - Živanice 0:1p. (0:0) 10.11. 14:00 -
Vltavín - Karlovy Vary 4:1 (2:1) 13.10. 10:15 -
Dobrovice - Živanice 2:1 (1:1) 22.09. 16:30 -
Karlovy Vary - Vyšehrad 4:2 (4:0) 09.09. 10:30 -
Vltavín - Písek 2:3 (0:1) 22.08. 18:00 -
Olympia - Ústí n/O 0:1 (0:0) 11.08. 10:15 -
Chrudim - Nymburk 10:0 (3:0) 16.06. 10:15 -
Benátky - Vyšehrad 2:1p. (0:0) 10.06. 17:00 -
Živanice - Admira 2:0 (2:0) 26.05. 17:00 -
Litoměřicko - Povltavská FA 2:1p. (0:1) 19.05. 10:30 -
Povltavská FA - Domažlice 1:0 (0:0) 18.11. 10:15 -
Souš - Č. Brod 5:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Brozany - Chrudim 2:4 (1:0) 22.10. 15:30 -
Stará Role - FC Cheb 2:5 (1:2) 30.09. 10:30 -
Nymburk - Dobrovice 1:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Chrudim - Zápy 2:0 (1:0) 19.08. 10:15 -
Chrudim - Litoměřicko 3:0 (1:0) 17.06. 10:15 -
Chodov - FC Cheb 4:2 (2:1) 03.06. 17:00 -
Olympia HK - Benešov 1:0 (1:0) 16.05. 18:00 -
Ústí n/O - D. Králové 1:0 (0:0) 29.04. 17:00 -
Dobrovice - Domažlice 2:1p. (1:1) 14.04. 17:00 -
Převýšov - Olympia HK 1:0 (0:0) 05.04. 16:30 -
Vltavín - Tachov 3:5 (2:2) 01.04. 10:15 -
Mar. Lázně - Ostrov 1:0 (0:0) 12.11. 14:00 -
Zápy - Olympia HK 0:2 (0:0) 30.10. 14:30 -
Chrudim - Vyšehrad 6:1 (4:0) 15.10. 10:15 -
Hořovice - Králův Dvůr 0:4 (0:1) 24.09. 16:30 -
Vltavín - Chrudim 5:1 (1:0) 10.09. 10:15 -
Litoměřicko - Povltavská FA 2:1p. (1:0) 03.09. 10:15 -
Jirny - Dobrovice 5:1 (4:0) 21.08. 17:00 -
Jirny - Čáslav 4:2 (1:0) 29.05. 17:00 -
Žižkov - Brozany 3:1 (2:1) 11.05. 17:00 -
Chrudim - Most 5:0 (3:0) 07.05. 10:15 -
Táborsko B - Převýšov 2:0 (0:0) 20.04. 17:00 -
Benátky - Benešov 2:1 (0:1) 10.04. 16:30 -
D. Králové - Admira 2:1 (1:0) 27.03. 15:00 -
Dobrovice - Králův Dvůr 1:0 (0:0) 12.03. 14:30 -
Žižkov - Tachov 3:0 (1:0) 15.11. 10:15