Odvárko Jakub
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Milíčeves - St. Paka 1:3 (0:1) 02.06. 17:00 -
Kopidlno B - Žeretice 5:2 (3:2) 01.06. 13:00 -
Žlunice - Milíčeves 3:2 (1:1) 25.05. 17:00 -
Jičíněves - Robousy 4:2 (3:0) 18.05. 17:00 -
Jičín B - Hořice B 3:0 (2:0) 21.04. 14:00 -
St. Paka - Libáň 4:0 (1:0) 14.04. 17:00 -
Jičíněves - Milíčeves 4:2 (1:1) 06.04. 16:30 -
Lužany - Robousy 1:2 (1:2) 27.10. 14:30 -
Černilov - Kobylice 6:1 (4:1) 21.10. 15:30 -
Nový HK - Úpice 2:6 (2:2) 06.10. 16:00 -
St. Paka - Jičíněves 5:2 (2:1) 23.09. 10:00 -
Broumov - Kratonohy B 3:2p. (1:0) 13.05. 17:00 -
Vrchlabí - Cidlina 1:0 (0:0) 06.05. 17:00 -
Bělohrad B - Žlunice 4:1 (2:0) 05.05. 17:00 -
Slavia HK - Rychnov 3:1 (1:1) 21.04. 10:15 -
Kostelec - Č. Kostelec 0:3 (0:2) 08.04. 16:30 -
Cidlina - Č. Kostelec 3:0 (1:0) 25.11. 13:00 -
Trutnov B - Kratonohy B 3:2 (1:1) 18.11. 10:00 -
Libčany - Slavia HK 1:2 (1:1) 11.11. 14:00 -
Třebeš - Nové Město 4:2 (3:2) 08.10. 16:00 -
Libáň - Hořice B 1:2p. (0:0) 30.09. 16:30 -
Rychnov - Slavia HK 1:3 (1:1) 24.09. 16:30 -
Jaroměř - Libčany 4:2 (1:1) 17.09. 17:00 -
V. Hamry - Višňová 1:3 (1:1) 09.09. 17:00 -
Č. Kostelec - Rychnov 0:1p. (0:0) 13.08. 17:00 -
St. Paka - Lužany 2:3 (1:3) 04.06. 14:00 -
Nepolisy - Náchod B 6:3 (2:0) 03.06. 17:00 -
Lokomotiva - Vrchlabí 0:1 (0:0) 20.05. 17:00 -
Bělohrad B - Železnice 2:3p. (2:0) 07.05. 17:00 -
Třemešná - Třebeš 2:1p. (1:1) 06.05. 17:00 -
Týniště - Nepolisy 3:1 (2:1) 09.04. 16:30 -
Hostinné - Lokomotiva 3:2p. (2:1) 25.03. 15:00 -
Vrchlabí - Náchod B 6:0 (4:0) 12.03. 14:30 -
Třebeš - Náchod B 4:0 (2:0) 30.10. 14:30 -
Rovensko - Kr. Studánka 5:3 (3:2) 08.10. 16:00 -
Bělohrad B - St. Paka 4:2 (1:1) 01.10. 16:30 -
Kunčice - Třebeš 0:1 (0:1) 28.09. 16:30 -
Náchod B - Třebechovice 4:0 (1:0) 11.09. 17:00 -
Železnice - Lužany 4:3p. (1:2) 28.08. 17:00 -
Týniště - Lokomotiva 2:1 (1:1) 21.08. 17:00 -
Hostinné - Třemešná 7:1 (2:0) 13.08. 17:00 -
Solnice - Albrechtice 1:2 (0:1) 18.06. 14:00 -
Nepolisy - Třebechovice 6:1 (2:0) 04.06. 17:00 -
Chomutice - Kopidlno B 6:2 (2:1) 21.05. 17:00 -
Týniště - Kratonohy 0:3 (0:1) 25.10. 14:30 -
Chlumec - Broumov 3:1 (2:1) 03.10. 16:00