Janeček Štěpán
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
L. Bohdaneč - Svitavy 2:2 (2:2) 17.03. 15:00 -
Prosetín - Svitavy 0:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Jiskra - Svitavy B 1:0 (0:0) 04.11. 14:00 -
L. Bohdaneč - Prosetín 4:1 (3:1) 21.10. 10:15 -
Prosetín - Č. Třebová 1:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Městec - Třemošnice 0:1 (0:1) 17.09. 16:30 -
Rosice - Luže 4:0 (2:0) 10.09. 17:00 -
Moravany - Svitavy 1:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
Ostřetín - Jaroslav 0:3 (0:0) 27.08. 17:00 -
Slatiňany - Skuteč 4:1 (1:0) 26.08. 17:00 -
Holice - Prosetín 1:3 (1:1) 19.08. 17:00 -
Ústí n/O B - Skuteč 2:2 (0:1) 13.08. 17:00 -
D. Újezd - Skuteč 5:2 (5:0) 18.06. 16:30 -
L. Bohdaneč - Č. Třebová 4:1 (2:1) 11.06. 17:00 -
Č. Heřmanice - D. Újezd 3:5 (1:3) 28.05. 16:00 -
Městec - L. Bohdaneč 0:2 (0:0) 21.05. 17:00 -
Újezd - Přelouč B 2:1 (1:1) 14.05. 17:00 -
Moravany - Lanškroun 1:3 (0:1) 10.05. 18:00 -
Holice - Moravany 2:3 (0:2) 06.05. 17:00 -
Choceň - Přelouč 0:1 (0:0) 29.04. 16:30 -
Chvojenec - Hrochův Týnec 1:2 (1:1) 23.04. 16:30 -
Č. Třebová - Lanškroun 2:4 (1:2) 22.04. 16:30 -
Městec - Holice 1:1 (1:0) 16.04. 16:00 -
Libišany - Litomyšl 2:1 (1:0) 01.04. 16:00 -
Č. Třebová - Přelouč 3:1 (1:0) 25.03. 14:00 -
Ústí n/O B - Zámrsk 5:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Rosice - Moravany B 4:6 (2:3) 29.10. 14:30 -
L. Bohdaneč - Městec 2:0 (0:0) 23.10. 14:30 -
Přelouč - H. Ředice 2:2 (1:1) 15.10. 14:30 -
Přelovice - Rváčov 2:1 (1:1) 09.10. 15:00 -
Holice - Lanškroun 4:3 (1:1) 01.10. 15:00 -
Zámrsk - Jablonné 2:2 (0:0) 24.09. 15:30 -
L. Bohdaneč - Libišany 1:2 (0:1) 11.09. 16:00 -
Moravany - L. Bohdaneč 1:3 (1:0) 20.08. 17:00 -
Hrochův Týnec - Moravany B 3:4 (3:2) 13.08. 17:00 -
Pardubičky - Městec 3:2 (1:2) 07.08. 17:00 -
Zámrsk - Jiskra 6:0 (3:0) 18.06. 17:00 -
Litomyšl - Lanškroun 3:2 (0:1) 11.06. 17:00 -
Luže - Č. Třebová 1:8 (0:4) 05.06. 14:30 -
L. Bohdaneč - Libišany 1:3 (0:1) 29.05. 17:00 -
Rosice - D. Újezd 4:4 (1:2) 21.05. 17:00 -
Chrudim B - Lanškroun 3:2 (2:1) 14.05. 10:15 -
H. Ředice - Chrudim B 0:1 (0:0) 08.05. 16:30 -
Pardubičky - Holice 1:1 (1:1) 30.04. 16:00 -
Řečany - Kameničky 4:1 (1:1) 17.04. 16:00 -
Moravany - Pardubičky 1:1 (0:1) 02.04. 15:30 -
Lanškroun - Choceň 4:0 (1:0) 20.03. 15:00 -
Proseč - R. Bělá 5:2 (3:1) 06.11. 14:00 -
H. Ředice - Pardubičky 2:0 (2:0) 31.10. 14:30 -
Chrudim B - Holice 0:3 (0:1) 24.10. 10:15