Soukup Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Dětenice - Lužany 3:4 (2:1) 14.10. 16:00 -
Chomutice - Libuň 6:0 (3:0) 01.10. 16:00 -
Miletín B - Jičíněves 2:3 (2:2) 24.09. 16:30 -
Kopidlno B - Milíčeves 2:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Libáň - Lužany 0:3 (0:1) 03.09. 17:00 -
Železnice B - Robousy 1:3 (0:1) 20.08. 17:00 -
Žeretice - Češov 3:4 (1:1) 13.08. 17:00 -
Bělohrad B - Robousy 9:1 (2:0) 24.05. 18:00 -
Chomutice - Miletín B 0:2 (0:1) 14.05. 17:00 -
Libáň - Milíčeves 2:2 (1:1) 07.05. 17:00 -
Milíčeves - Chomutice 3:1 (2:0) 08.04. 16:30 -
Nepolisy - Kalná 2:3 (1:3) 15.10. 15:30 -
Skřivany - Kalná 2:3 (1:1) 02.10. 16:00 -
Trutnov B - Nový HK 4:2 (3:0) 11.09. 16:30 -
Vrchlabí B - Úpice 3:2p. (2:2) 04.09. 17:00 -
Lípa - Černilov 1:2 (1:1) 21.08. 17:00 -
Předměřice - Lípa 1:0 (0:0) 11.06. 10:00 -
Kobylice - D. Králové B 4:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
Kosičky - Č. Meziříčí 2:3p. (0:2) 07.05. 17:00 -
Třebeš B - Meziměstí 8:0 (5:0) 24.04. 17:00 -
Kalná - Skřivany 2:1p. (1:0) 09.04. 16:30 -
Skřivany - Úpice 4:0 (2:0) 02.04. 16:30 -
D. Králové B - Žacléř 2:5 (2:0) 24.10. 14:30 -
Kunčice - Č. Skalice 2:3 (2:3) 10.10. 15:00 -
Malšovice - Opočno 3:2 (0:0) 02.10. 15:00 -
Předměřice - Javornice 3:2p. (1:0) 18.09. 10:15 -
Slavia HK B - Lípa 8:1 (4:0) 04.09. 10:15 -
Nový HK - Přepychy 13:0 (7:0) 10.10. 15:00 -
Třebeš B - Vamberk 3:0 (0:0) 04.10. 15:00 -
Lípa - Č. Meziříčí 4:3p. (1:2) 27.09. 14:00 -
Předměřice - Hejtmánkovice 2:1 (0:0) 26.09. 15:30 -
Slavia HK B - Přepychy 4:1 (2:1) 12.09. 10:15 -
Meziměstí - Slavia HK B 3:4p. (1:1) 22.08. 17:00 -
Robousy - Nemyčeves 1:2p. (0:1) 22.08. 10:00 -
Malšovice - Vamberk 2:1 (0:1) 02.11. 14:00 -
Nový HK - Č. Meziříčí 4:1 (2:0) 19.10. 15:30 -
Vrchlabí B - Kobylice 1:2p. (0:0) 06.10. 16:00 -
Předměřice - Hejtmánkovice 2:3 (2:1) 24.08. 17:00 -
Opočno - Třebeš B 0:3 (0:1) 10.08. 17:00 -
Hostinné - Kopidlno 1:12 (1:5) 15.06. 17:00 -
Bělohrad B - Robousy 5:3 (3:2) 02.06. 17:00 -
Albrechtice - Velešov 1:4 (0:1) 19.05. 17:00 -
Javornice - Kosičky 2:3 (2:3) 05.05. 10:15 -
Nepolisy - Kalná 1:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Hostinné - St. Buky 0:4 (0:4) 20.04. 17:00 -
Železnice B - Dětenice 0:1p. (0:0) 07.04. 16:30 -
Smiřice - Předměřice 2:3p. (0:0) 03.11. 14:00 -
Třemešná - Kocbeře 2:3 (1:1) 20.10. 10:00 -
Přepychy - Albrechtice 2:0 (2:0) 23.09. 16:30 -
Kopidlno B - Podhradí 3:2 (2:2) 26.08. 17:00