Vladimír Lehký
2023-2024
Pozice | Brankář |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2023-2024 | SK Sokol Zlatníky |
2020-2021 | SK Union Vršovice |
2017-2018 | FC Zličín |
2016-2017 | FK Meteor Praha VIII |
2016-2017 | SK Benešov |
2015-2016 | FC Slavoj Vyšehrad |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Všenory - Zlatníky 6:1 (3:0) 02.09. 10:30 -
Vršovice B - Hostivař C 2:1 (0:1) 03.10. 13:15 -
Vršovice - Troja 5:3 (3:0) 03.10. 10:30 -
Kunratice - Vršovice 1:2 (0:0) 12.09. 10:45 -
Zličín - Střešovice B 3:2 (2:1) 16.06. 10:30 -
Vltavín B - Zličín 2:0 (1:0) 09.06. 14:00 -
Újezd - Zličín 4:2 (1:1) 26.05. 17:00 -
Zličín - 1999 Praha 3:1 (2:1) 19.05. 10:30 -
Radotín - Zličín 0:2 (0:1) 12.05. 17:00 -
Zličín - Libuš 3:0 (2:0) 05.05. 10:30 -
Slivenec - Zličín 0:3 (0:2) 29.04. 17:00 -
Zličín - Slavoj Podolí 2:4 (2:0) 21.04. 10:30 -
Zlíchov - Zličín 1:1 (1:0) 14.04. 13:30 -
Lipence - Zličín 0:0 (0:0) 08.04. 16:30 -
Zličín - Modřany 1:0 (0:0) 30.03. 10:30 -
Cholupice - Zličín 3:1 (1:1) 25.03. 15:00 -
Střešovice B - Zličín 6:1 (3:0) 18.11. 13:00 -
Zličín - Vltavín B 5:2 (2:1) 11.11. 10:30 -
Stodůlky - Zličín 2:1 (1:1) 05.11. 11:30 -
Zličín - Újezd 3:3 (2:1) 28.10. 10:30 -
1999 Praha - Zličín 0:4 (0:1) 21.10. 15:30 -
Zličín - Radotín 1:4 (0:1) 14.10. 10:30 -
Libuš - Zličín 1:1 (1:0) 07.10. 10:15 -
Zličín - Slivenec 6:1 (3:0) 30.09. 10:30 -
Slavoj Podolí - Zličín 3:0 (0:0) 23.09. 10:15 -
Zličín - Zlíchov 8:2 (2:0) 16.09. 10:30 -
Zličín - Lipence 2:2 (2:1) 09.09. 10:30 -
Modřany - Zličín 2:1 (1:0) 02.09. 11:00 -
Zličín - Cholupice 2:2 (1:1) 26.08. 10:30 -
Úvaly - Meteor B 2:1p. (1:1) 17.06. 17:00 -
Meteor B - Brozany 1:4 (0:1) 11.06. 10:15 -
Č. Brod - Meteor B 1:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
Nový Bor - Meteor B 0:1 (0:1) 20.05. 17:00 -
Tn Rakovník - Meteor B 5:1 (1:1) 06.05. 14:00 -
Meteor B - Most 2:1p. (0:0) 30.04. 10:15 -
Štětí - Meteor B 0:2 (0:0) 22.04. 10:15 -
Meteor B - Souš 0:2 (0:1) 14.04. 10:15 -
Chomutov - Meteor B 1:0 (0:0) 08.04. 10:15 -
Meteor B - Neratovice 3:0 (2:0) 02.04. 10:15 -
Velvary - Meteor B 1:2 (0:0) 25.03. 15:00 -
Meteor B - Libiš 3:2 (3:2) 19.03. 10:15 -
Meteor B - Nymburk 2:1p. (1:0) 12.03. 10:15 -
Jirny - Benešov 8:0 (4:0) 04.09. 17:00 -
Ďáblice - Vyšehrad B 3:1 (0:1) 16.06. 18:00 -
Vyšehrad B - D. Počernice 4:0 (2:0) 12.06. 15:00 -
Uhříněves - Vyšehrad B 4:2 (2:1) 02.04. 10:30 -
Vyšehrad B - Březiněves 4:2 (1:1) 01.11. 14:00 -
Vyšehrad B - Dubeč 4:8 (2:2) 18.10. 15:30 -
Chabry - Vyšehrad B 4:0 (2:0) 10.10. 16:00