Daniel Halabica
2023-2024
Číslo hráče | 2 |
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2022-2023 | První SC Staré Město |
2018-2019 | SK Beskyd Čeladná |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Lučina - St. Město F-M 1:3 (0:0) 18.11. 14:00 -
St. Město F-M - Tichá 6:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Petřvald - St. Město F-M 0:5 (0:3) 30.09. 15:00 -
St. Město F-M - Kozlovice 5:1 (2:1) 23.09. 15:30 -
Smilovice - St. Město F-M 1:2 (1:0) 17.09. 15:30 -
St. Město F-M - Jablunkov 9:1 (4:1) 26.08. 16:30 -
Raškovice - St. Město F-M 1:3 (0:3) 20.08. 16:30 -
St. Město F-M - Raškovice 3:1 (1:1) 17.06. 17:00 -
St. Město F-M - Dobratice 1:0 (0:0) 03.06. 17:00 -
St. Město F-M - SK Horní Suchá 2:1 (0:1) 20.05. 17:00 -
St. Město F-M - Lučina 4:4 (1:2) 13.05. 16:30 -
St. Město F-M - Stonava 0:4 (0:3) 29.04. 16:00 -
Jablunkov - St. Město F-M 1:1 (1:0) 19.04. 17:00 -
St. Město F-M - Petrovice 1:0 (0:0) 15.04. 16:00 -
St. Město F-M - Libhošť 2:1 (2:1) 01.04. 15:30 -
Smilovice - St. Město F-M 3:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Bystřice - Čeladná zrušen -
Čeladná - Dobratice zrušen -
SK Horní Suchá - Čeladná zrušen -
St. Město F-M - Čeladná zrušen -
Čeladná - Lučina zrušen -
B.Albrechtice - Čeladná zrušen -
Čeladná - Libhošť zrušen -
Čeladná - Raškovice zrušen -
Orlová - Čeladná 8:1 (7:0) 15.06. 17:30 -
Čeladná - Krnov 1:10 (1:6) 11.06. 17:00 -
Petrovice - Čeladná 6:3 (4:1) 04.06. 17:00 -
Čeladná - P. Polom 1:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Oldřišov - Čeladná 9:1 (4:0) 22.05. 16:30 -
Čeladná - Český Těšín 0:2 (0:2) 14.05. 17:00 -
Kobeřice - Čeladná 5:0 (4:0) 08.05. 16:30 -
Dolní Datyně - Čeladná 1:0 (1:0) 23.04. 16:00 -
Čeladná - Háj 2:1 (1:0) 20.04. 16:30 -
Jakubčovice - Čeladná 3:1 (1:0) 09.04. 15:30 -
Brušperk - Čeladná 2:0 (1:0) 26.03. 15:00 -
Čeladná - Břidličná 1:7 (0:2) 19.03. 15:00 -
Čeladná - Hlubina 0:6 (0:2) 13.11. 14:00 -
Břidličná - Čeladná 3:0 (1:0) 06.11. 14:00 -
Čeladná - Orlová 1:5 (0:3) 30.10. 14:30 -
Krnov - Čeladná 7:0 (1:0) 24.10. 14:30 -
Čeladná - Petrovice 0:1 (0:1) 16.10. 14:30 -
P. Polom - Čeladná 4:2 (0:1) 10.10. 15:00 -
Čeladná - Oldřišov 1:4 (0:2) 02.10. 15:00 -
Český Těšín - Čeladná 1:2 (0:1) 25.09. 15:30 -
Háj - Čeladná 4:2 (2:1) 14.08. 17:00 -
Čeladná - Brušperk 0:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Háj - Čeladná 4:0 (2:0) 03.10. 15:30 -
Čeladná - Háj 1:4 (1:2) 24.08. 17:00 -
Čeladná - Stará Bělá 3:1 (1:0) 10.11. 13:30 -
P. Polom - Čeladná 3:1 (1:1) 04.11. 14:00
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
87.minuta | Gól | |
65.minuta | Střídání | |
46.minuta | Střídání | |
68.minuta | Střídání | |
79.minuta | Střídání | |
67.minuta | Střídání | |
90.minuta | Střídání | |
65.minuta | Gól | |
46.minuta | Střídání | |
57.minuta | Gól | |
60.minuta | Žlutá karta | |
81.minuta | Střídání | |
50.minuta | Gól | |
71.minuta | Střídání | |
73.minuta | Střídání |