Petr Slezák
2023-2024
Pozice | Neuvedeno |
Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
2022-2023 | TJ Sokol Hošťálkovice |
2022-2023 | Jiskra MCHZ Ostrava Hrušov |
2021-2022 | TJ Slovan Ostrava |
2021-2022 | SK Ostrava Lhotka |
2015-2016 | TJ Slovan Ostrava |
Posledních 50 odehraných zápasů
-
Slovan - Hrušov 3:1 (2:0) 13.05. 16:30 -
Petřkovice - Hošťálkovice zrušen -
Hošťálkovice - Pustkovec zrušen -
Hošťálkovice - Brušperk B zrušen -
Šenov - Hošťálkovice zrušen -
Koblov - Slovan B 10:2 (2:1) 21.05. 16:30 -
Ova. Lhotka - Slovan B 3:8 (1:5) 05.09. 16:00 -
Hlubina B - Slovan B 8:2 (5:1) 29.08. 16:30 -
Hrušov - Slovan B 5:2 (4:0) 19.09. 16:00 -
Koblov - Slovan B 5:4 (2:1) 02.11. 14:00 -
Markvartovice - Slovan B 7:1 (3:0) 13.10. 15:00 -
Slovan B - Třebovice 0:8 (0:6) 06.10. 15:00 -
Michálkovice - Slovan B 2:1 (1:1) 31.08. 16:30 -
Slovan B - Hrabová B 3:2p. (0:1) 16.06. 17:00 -
Řepiště B - Slovan B 1:2 (0:2) 24.03. 15:00 -
Klimkovice B - Slovan B 2:1 (2:0) 27.10. 10:00 -
Lokomotiva - Slovan B 2:4 (0:1) 15.09. 16:00 -
Hrabová B - Slovan B 3:5 (0:3) 02.09. 16:00 -
Vřesina B - Slovan B 5:2p. (0:0) 18.08. 17:00 -
Ova. Lhotka - Slovan B 4:2 (2:1) 16.06. 17:00 -
Šenov B - Slovan B 2:4 (1:4) 03.06. 17:00 -
Slovan B - Markvartovice 2:3 (1:1) 13.05. 16:30 -
Slovan B - Třebovice B 2:1 (2:0) 08.05. 16:00 -
Hrabůvka - Slovan B 3:0 (1:0) 05.05. 16:30 -
Řepiště B - Slovan B 6:8 (4:3) 01.04. 15:30 -
Vřesina B - Slovan B 7:1 (4:0) 24.03. 16:00 -
Markvartovice - Slovan B 4:1 (3:1) 19.11. 13:30 -
Lokomotiva - Slovan B 2:1 (0:0) 11.11. 13:30 -
Hrabůvka - Slovan B 1:0 (0:0) 21.10. 14:00 -
Slovan B - Markvartovice 3:5 (2:4) 15.10. 15:00 -
Slovan B - Lokomotiva 9:2 (5:2) 08.10. 15:00 -
Šenov B - Slovan B 3:0 (2:0) 17.09. 16:00 -
Slovan B - Řepiště B 4:4 (2:1) 10.09. 16:00 -
Slovan B - Vřesina B 0:2 (0:0) 03.09. 16:30 -
Třebovice B - Slovan B 1:3 (0:1) 27.08. 17:00 -
Vratimov B - Slovan B 11:3 (4:0) 14.05. 10:30 -
Slovan B - Vratimov B 2:6 (0:3) 07.05. 16:30 -
Vratimov B - Slovan B 4:0 (3:0) 30.04. 16:30 -
Ova. Lhotka - Slovan B 2:2 (0:0) 23.04. 16:00 -
Slovan B - Hlučín B 0:6 (0:1) 16.04. 16:00 -
Slovan B - Hrabová B 1:6 (0:4) 30.10. 14:00 -
Hrabůvka - Slovan B 1:3 (1:1) 22.10. 14:00 -
Slovan B - Lokomotiva 1:5 (1:1) 16.10. 15:00 -
Hrabová B - Slovan B 2:3 (2:1) 09.10. 16:00 -
Slovan B - Hrabůvka 5:4 (4:2) 02.10. 15:30 -
Řepiště B - Slovan B 4:1 (3:1) 28.09. 16:00 -
Slovan B - Řepiště B 4:1 (1:0) 25.09. 16:00 -
Hlučín B - Slovan B 9:2 (4:1) 18.09. 16:00 -
Slovan B - Vratimov B 2:1 (1:1) 11.09. 16:00 -
Slovan B - Ova. Lhotka 3:2 (3:2) 04.09. 16:30
Posledních 50 událostí u hráče
Zápas | Minuta | Událost |
---|---|---|
13.minuta | Žlutá karta | |
18.minuta | Gól | |
76.minuta | Žlutá karta | |
50.minuta | Žlutá karta | |
70.minuta | Střídání | |
Gól | ||
48.minuta | Gól | |
46.minuta | Střídání |