Hráčem 8. kola, 1.A třída sk. B, se stává...

Datum kola: 27.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Michal Blatný

37%

Michal Blatný se nejvyšší měrou podílel na vítězství svého celku proti Čáslavicím-Sádku. Při výhře 6:0 nastřílel soupeři tři góly, když měl na svém kontě dvě branky už po sedmi odehraných minutách. Třetí přidal čtyři minuty před koncem a hattrick byl na světě. Byl to jeho první v kariéře nebo už dal nějaké předtím? Odpověď na tuto otázku i na spoustu dalších najdete na našich stránkách už tento v pátek v rozhovoru s hráčem kola, tedy Michalem Blatným!

2. Jiří Veselý 11%
3. Richard Novotný 10%

0

I v osmém kole jste hlasovali pro nejlepšího hráče kola! Tentokrát se jím vcelku jednoznačně stal záložník Hrotovic Michal Blatný, který obdržel 37% ze všech hlasů. Daleko za sebou nechal Jiřího Veselého z Vrchoviny B s 11% procenty. Ještě o procento míň měl na třetím místě Richard Novotný z Třebíče B. S hráčem kola vám přineseme tradiční páteční rozhovor.