Hráčem 7. kola, 1.A třída sk. A, se stává...

Datum kola: 19.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Nepovím

21%

Ze 170 hlasů 21% získal hráč Ledče nad Sázavou - Martin Nepovím a stačilo mu to k vítězství v anketě Hráč 7. kola. Martin o víkendu velkou měrou přispěl k bodu svého týmu ve šlágru kola a boji o první místo s Dobronínem. V tomto zápase toti vstřelil obě dvě branky svého týmu, kdy se ke konci prvního poločasu nemýlil z pokutového kopu a hned ze začátku druhého poločasu navýšil vedení svého týmu na 2:0. Dlouho to díky jeho gólům vypadalo na 3 body pro Ledeč, ale Dobronínu se i zásluhou Tomáše Sedláčka, třetího z naší ankety o hráče kola, podařilo srovnat. A každý z týmů si tak odnesl po jednom bodu. Rozhovor s Martinem pro Vás připravujeme!!

2. Radek Vítamvás 16%
3. Tomáš Sedláček 15%

0

Hlasování o hráče 7. kola 1. A třídy skupiny A skončilo a my Vám s radostí představujeme vítěze. Stal se jím hráč Ledče nad Sázavou - Martin Nepovím, který od diváků získal 21% hlasů. Na pomyslném druhém místě skončil Radek Vítámvás z týmu TJ Sokol Pacov, který se nemalou mírou podílel na vítězství svého týmu nad Pohledem 4:1 a bronz si odnáší dobronínský  Tomáš Sedláček, který stojí na stupních vítězů už po třetí za sebou, ale ani jednou se mu nepodařilo vystoupat na ten nejvyšší stupínek. Povede se mu to příště?