Hráčem 5. kola, III. třída sk. B Mladá Boleslav, se stává...

Datum kola: 19.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Martin Kubín

26%

Martin Kubín (Sokol Jabkenice)-  Obrana s jeho účastí odolávala celý zápas útokům Skalska a i se štěstím nakonec opravdu odolala. Jabkenicím se podařilo vstřelit jednu branku a ze Skalska si překvapivě odvezly všechny body. Hlasování ovládnul těsným způsobem, protože ho mocně doháněl pěčický Kiceluk. Nakonec ovšem Kubín zvítězil s 26% z celkového počtu 106 hlasů.

2. Antonín Kiceluk 20%
3. Jakub Láhner 15%

0

2. místo: Antoník Kiceluk (Sokol Pěčice)- Jeden z hráčů, který šel pomoci rezervě Pěčic k zisku bodů. Svou výpomoc vzal opravdu vážně, protože do sítě Strašnova se mu za první poločas podařilo nastřílet tři branky a po půli už tedy nebylo o vítězi pochyb.

3. místo: Jakub Láhner (Sokol Struhy)- V zápase s Nemyslovicemi byl velmi aktivní, nejprve připravil svým centrem branku na 1:0 a poté sám vrátil Struhám vedení 2:1.