Hráčem 3. kola, 1.B třída sk. D, se stává...

Datum kola: 06.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

David Minha

57%

David Minha v domácím zápase proti Miřeticím podal skvělý výkon, který jste odměnili více než polovinou Vašich hlasů. Minha vstřelil proti Miřeticím pouhé dvě minuty po výkopu druhého poločasu gól, kterým zpečetil výhru Spartaku Průhonice 2:0 a poslal ho do čela tabulky 1.B třídy skupiny D. Průhonice mají na svém kontě plné počet devíti bodů a k tomu fantastické skóre 15:2.

2. Josef Přitasil 43%

0

Na druhém místě ankety o nejlepšího hráče uplynulého kola skončil Josef Přitasil, záložník Miřetic, který dělal vše, co mohl, aby Spartaku Průhonice cestu za vítězstvím zkomplikoval. Josef Přitasil se dostal během zápasu k několika střelám, jenže gól se jemu osobně ani jeho spoluhráčů vstřelit nepodařilo. Skončit druhý v anketě není vůbec zlé a Josefa Přitasila to může motivovat do dalších utkání.