Hráčem 24. kola, 1.B třída sk. C, se stává...

Datum kola: 31.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Patrik Smitka

35%

Mladý ostrostřelec TJ Město Zbiroh Patrik Smitka je důležitou součástí tohoto týmu a pravidelným střelcem ve statistikách Zbiroha. Ve 24. kole to měl ale obzvláště těžké, jelikož skóroval dvakrát ve druhém poločase do sítě FK Volduchy, když už jeho celek hrál o desíti hráčích a bez vyloučeného brankáře, kterého musel zastoupit hráč z pole. Zbiroh prohrával 5:0 na hřišti soupeře, ale díky dvěma brankám Patrika Smitky vyhrál druhý poločas 0:2 a nejenže snížil skóre zápasu, ale Patrik Smitka ukázal, že se nevzdává ani za rozhodnutého stavu, což svědčí o jeho morálních vlastnostech a lásce k amatérskému fotbalu.

2. Jan Burda 26%
3. Pavel Koča 22%

0

Hráčem 24. kola se tentokrát stal útočník klubu TJ Město Zbiroh Patrik Smitka, který od vás čtenářů získla 35 procent hlasů. Druhý skončil hráč vítězného celku soutěže a střelec jedné ze šesti branek do sítě rezervy Slavoje Mýto ve čtyřiadvacátém kole - Jan Burda ze Sokola Raková, který od vás dostal šestadvacet procent hlasů a třetí skončil Pavel Koča z TJ Sokol Kralovice, kterému jste přisoudili dvaadvacet procent hlasů. Pavel Koča je stabilním střelcem Kralovic a i tentokráte jedním svým gólem přispěl k výhře Kralovic v Chrástu a také k tomu, že se jeho tým dostal na bodový "dostřel" druhému místu zaručující baráž o postup do vyšší soutěže.