Hráčem 2. kola, Okresní přebor Plzeň - Město, se stává...

Datum kola: 02.09.2018

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Jakub Pěč

33%

Jakub Pěč byl hrdinou závěru bláznivého utkání v Dýšině. Domácí prohrávali v průběhu druhé půle s Prazdrojem už 3:6, dokázali ale snížit na rozdíl jediného zásahu a pak začal úřadovat Pěč. Ten přišel na trávník až v 57. minutě, byl to však on, kdo čistým hattrickem v poslední dvacetiminutovce rozhodl o výře Dýšiny v poměru 8:6.

2. Pavel Novák 27%
3. Patrik Hulina 19%

0

Pomyslné vavříny za zisk titulu pro hráče 2. kola městského přeboru získal Jakup Pěč z Dýšiny. Jen o pár hlasů zpět skončil druhý Pavel Novák z Chotíkova B a na bronzovém stupínku se umístil litický Patrik Hulina.