Hráčem 3. kola, Okresní přebor Rokycany, se stává...

Datum kola: 05.09.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Tomáš Richter

42%

Tomáš Richter byl zvolen nejlepším hráčem zápasu už dvakrát, nejpreve se o to zasloužil výkonem proti rezevě Volduch, v tomto utkání navíc vstřelil vítěznou branku. Ve třetím kole byl opět nejlepším hráčem svého týmu, ale porážce se Strašicemi zabránit nedokázal.

2. Aleš Tráva 26%
3. Michal Šípek 13%

0

Vážení fanoušci a návštěvnící fotbalového portálu fotbalunas. Máme za sebou třetí hlasování o hráče kola, vítězem se stal poměrně suveréně Tomáš Richter z Radnic, který získa 42% všech hlasů. Na druhém místě se umístil stále nepokořený, cheznovický brankář Aleš Tráva, který dostal 26% všech hlasů. Třetí příčka patří našemu minulému vítězi, Michalu Šípkovi, který v konečném součtu získal 13% všech hlasů. Děkujeme všem, kteří se zapojili do hlasování.