Hráčem 21. kola, Divize sk. B, se stává...

Datum kola: 15.04.2018

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Radim Matysík

74%

Radim Matysík je záložníkem Ostré a o víkendu vstřelil pět minut před koncem velice důležitý gól, který byl v jeho podání o to cennější, že na hřiště přišel jako střídající hráč. Utkání v Českém Brodu zásluhou jeho gólu došlo za stavu 2:2 do penalt, které sice neznamenaly prodloužení jarní neporazitelnosti, cenný bod ano.

2. Jan Kalaš 21%
3. Jan Pyšek 2%

0

Hlasování o nejlepšího hráče kola v Divizi B se během tohoto týdne zúčastnil rekordní počet hlasujících a vítěz opět pochází z Ostré. Na třetím místě skončil Dominik Dolejší z Baníku Souš, druhý Jan Kalaš ze Slovanu Velvary a konečně první Radim Matysík! Všem hráčům, kteří byli v sestavě kola gratulujeme, prvním třem a vítězi ankety poté obzvláště. Poděkování patří všem, kteří se zatím rekordního hlasování zúčastnili.