Hráčem 23. kola, Okresní přebor Mělník, se stává...

Datum kola: 30.04.2017

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Milan Chodúr

41%

Předsezónní posila Řepína z Nebužel Milan Chodúr (21) se stala hlavní hvězdou uplynulého kola. Milan dokázal v 85. minutě rozhodnout těžký zápas proti Libiši B. Svou trefou zajistil svému týmu důležitou výhru 3:2.

2. Vladimír Žídek 22%
3. Václav Podivínský 15%

0

Druhé místo putuje do Hořína zásluhou útočníka Vladimíra Žídka (23), který zatížil konto Horních Beřkovic dvěma brankami. Náramně se mu vyvedl zejména úvod utkání - oba góly měl na svém kontě totiž už v 11. minutě. Třetí místo pak získal za svou vítěznou (ale poněkud náhodnou) trefu ze zápasu s Obřístvím útočník Všestud Václav Podivínský (23). Viktorie díky němu zvítězila 0:1.