Hráčem 22. kola, Okresní přebor Mělník, se stává...

Datum kola: 23.04.2017

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Ondřej Kettner

39%

Pouhých 5 minut na hřišti stačilo Ondřeji Kettnerovi (35) k titulu nejlepšího hráče kola. Po svém příchodu se totiž okamžitě zorientoval ve vápně soupeře a brankou z poslední minuty rozhodl o výhře Hořína 3:2 nad Vehlovicemi.

2. Jakub Polák 21%
3. Jiří Mikula 13%

0

Tentokrát "pouze" na druhé místo stačilo další vítězství Viktorie Všestudy. Její záložník Jakub Polák (25) vstřelil jednu ze tří branek svého týmu a přispěl tak k výhře 3:0 nad houževnatými Lobkovicemi. Třetí pozici pak obsadil obránce Horních Beřkovic Jiří Mikula (25). Ten se blýskl jednou trefou do sítě Veltrus a podepsal se tak pod těsnou výhru 2:3.