Hráčem 10. kola, IV. třída sk. A Tachov, se stává...

Datum kola: 30.10.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Miroslav Hulák

43%

Vítězem ankety o hráče desátého kola podzimní části soutěže PLZEŇ - TACHOV IV. třídy se stává....

Miroslav Hulák ! ! !

Fotbalista hrající na postu záložníka reprezentující barvy TJ Sokol Holostřev dokázal posbírat 44% hlasů diváků, skoro 70 z celkových 140 hlasů!!

Vítězi gratuluji a těším se na rozhovor!

2. Petr Jonáš 29%
3. David Špaček 19%

0

Na druhém místě se ziskem 29% hlasů se umístil Petr Jonáš!!! Útočník Brodu nad Tichou si získal téměř třetinu fanoušků!

Třetí pozici uhájil s duvěrou 19% hlasujících David Špaček!!! Fotbalista ve službách Ctiboře získává pomyslný bronz a oblinu pětiny fandů.