Hráčem 6. kola, III. třída sk. A České Budějovice, se stává...

Datum kola: 18.09.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Robert Novák

32%

Brankář týmu z Voselna byl v závěru zápasu ústřední postavou svého týmu. Nejprve v prvním poločase čelil náporu Lipí, kterému odolal bez gólové úhony. V poslední minutě zápasu, pak za stavu 1:1, chytil domácímu Mojžíšovi penaltu a kromě bodu pro svůj tým, zajistil i prozatimní neporazitelnost v soutěži.

2. Vladimír Valenta 31%
3. Luboš Formánek 24%

0

Velký souboj se odehrál o Muže 6. kola III. třídy skupiny A. Třetí místo obsadil Luboš Formánek, který si řečeno hokejovou terminologií připsal čtyři kanadské body za jeden gól a tři asistence. O jedno procento skončil na druhém místě Vladimír Valenta z Dívčic, který zahrál velmi dobře proti týmu z Mokrého. Vítězem se pak stal Robert Novák z Úsilného.