Hráčem 29. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 11.06.2016

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Lukáš Jarotek

31%

Nejvíce hlasů si vysloužil hráč Nového Hradce Lukáš Jarotek. Nový Hradec zdolal nebezpečný a aktivní Černilov díky dobré produktivitě, o kterou se staral právě Lukáš Jarotek, který dvěma góly zařídil výhru svého týmu 2:1.

2. Jiří Pechar 19%
3. Martin Tlustý 14%

0

Třetí místo obsadil ve formě hrající Martin Tlustý, který se v minulých zápasech podílel na vysokých výhrách Nepolis. Gólově se Martin Tlustý předvedl i v uplynulém kole, když se jedním gólem podílel na výhře nad Českým Meziříčím 1:3.

Na druhém místě skončil hráč Kunčic Jiří Pechar. Kunčice a Bílá Třemešná se ve vzájemném zápase rozjely k velkému gólovému představení, které po devadesáti minutách skončilo 5:5. Právě Jiří Pechar se na tomto výsledku podílel dvěma góly, druhou branku navíc vstřelil v závěrečných minutách zápasu. Díky Jiřímu Pecharovi tak zápas dospěl do penalt, ve kterých Kunčice vybojovaly druhý bod.