Hráčem 24. kola, IV. třída sk. B Příbram, se stává...

Datum kola: 30.05.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Petr Mazour

52%

Zkušený záložník, který se podílel na výhře Kamýka B nad Hříměždicemi B dvěma zásahy. Byl nejaktivnějším hráčem domácích a při první gólu si pohrál s obranou soupeře, obešel tři protihráče a zakončil přesně. V hlasování od vás obdržel 52% hlasů.

2. Petr Lundák 20%
3. Lukáš Hůla 7%

0

Petr Lundák 20%

Záložník Obor vyčníval svým výkonem nad ostatními v zápase s Novou Vsí B, v prvním poločase proměnil pokutový kop, čímž poslal Obory do vedení 2:0 a výrazně tak přispěl ke konečné výhře 3:2.

Martin Kubín 7%

V zápase s Dublovicemi B se za Nečín B srdnatě rval na hrotu a přestože Nečín hrála v prvním poločase v devíti a prakticky bez zálohy, tak si dokázal vytvořit šance ke skórování a nakonec vstřelil jedinou branku svého týmu.

Rozhovor s hráčem kola očekávejte ve čtvrtek.